Yaklaşan Realme Narzo N55, mini kapsülle güçlendirilmiş delikli ekrana sahip olacak

Realme son günlerde sosyal medya platformlarında bütçe dostu Narzo N55 akıllı telefonunun yakın bir zamanda piyasaya sürüleceğine dair reklamlar yapıyor. Üreticiye göre, bu telefon inanılmaz donanım özellikleriyle donatılmış. Realme son zamanlarda, cihazın tasarımının Realme C55’e benzediğini açıkladı. Cihazın arka tarafı, alt sol köşede bir Narzo logosu olan plastik bir panelde çift tonlu bir bitişe sahip. 12 Nisan 2023’te, Narzo N55 Hindistan’da resmi olarak tanıtılacak.

Realme son zamanlarda Narzo N55 akıllı telefonunun mini kapsül özelliğini destekleyen silindirik delikli ekranını tanıtmıştı. Mini kapsül özelliği ise ilk olarak Realme C55 cihazında tanıtılmış ve iOS’ta bulunan dinamik ada özelliğine benzerliğiyle dikkat çekmişti. Mini kapsül, silindirik delikli ekran kesimini çevreleyen bir yapı ekleyerek pil şarj durumunu ve düşük pil uyarılarını gösterir. Mini kapsülün işlevselliği şu anda sınırlı olsa da, Realme kullanıcılarına yakın gelecekte uyumluluğunu artıracaklarını garanti etti.

Yaklaşan Realme Narzo N55, mini kapsülle güçlendirilmiş delikli ekrana sahip olacak

Narzo N55 akıllı telefonunun özellikleri, Amazon mikrositesinde resmi olarak onaylandı ve cihazın birçok önemli özelliğine vurgu yapıldı. Bunlar arasında C açısı tasarımı, düz gövde, çerçeve ve arka panel bulunuyor. Cihaz, Prime Blue renk seçeneği ile sunulacak ve arka panelde çift tonlu bir bitişe sahip olacak. Ayrıca, cihaz iki büyük dairesel kesim ve bir LED flaş ile çift kamera yapılandırmasını içerecek.

Narzo N55 akıllı telefonunun güç düğmesi sağ kenarında bulunuyor ve parmak izi tarayıcısı olarak da görev yapıyor. Ayrıca, cihazın yapay zeka yüz kilidi desteği olması bekleniyor. Diğer dikkat çeken fiziksel özellikler arasında 3,5 mm kulaklık jakı, USB Type-C bağlantı noktası ve cihazın altındaki birincil hoparlör ızgarası bulunuyor. Bunların ötesinde şu anda başka bir bilgi mevcut değil. Ancak, cihaz hakkında tam detayları sunacak olan resmi lansmanın beklenmesi uygun olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*