Apple efsane niteliğindeki yuvasını yeniden hayata geçiriyor

Apple, Tysons Center mağazasının modernize edilip yeni bir konuma taşınacağını duyurdu. 20 yıl önce Virginia’da açılan Tysons, Doğu Sahili’ndeki ilk resmi Apple Store konumuydu. Şimdi ise Apple, geçici yeni alanda yenilenmiş mağazasını açmaya hazırlanıyor.

Apple, hafta sonu yaptığı duyuruyla hayranlarına yeni alanda kendilerini yeniden keşfetmeleri için bir davette bulundu. “İlk Apple Store 22 yıl önce burada Tysons Corner’da açıldı. Yakında, sizi bu yeniden hayal edilmiş alana hoş geldiniz demeyi dört gözle bekliyoruz. Hikayemizin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz. İlerleyen yeni bölüme hoş geldiniz” ifadeleri kullanıldı.

Apple’ın mağaza web sitesi de aynı sloganı kullanarak “Merhaba. Yine. Yeni bir bölüm yakında geliyor.” dedi. Bu haber, Apple’ın Tysons mağazasını yeniden hayata geçirme niyetinin bir işareti olarak değerlendirildi.

Apple efsane niteliğindeki yuvasını yeniden hayata geçiriyor

Apple Retail ve tarih uzmanı Michael Steeber, Tysons mağazasının önemini vurgulayarak “Doğal olarak, bu açılış önemli olacak çünkü ilk Apple Store hiçbir zaman taşınmadı. Ancak bu açılış sadece bu kadarla sınırlı kalmayacak, bana güvenin. Tysons Corner, her şeyin başladığı yerdir” şeklinde konuştu.

Steeber, Apple Store Time Machine adlı bir uygulama geliştirerek, hayranlarının Apple’ın ikonik mağazalarını keşfetmelerini sağladı. Tysons Corner da dahil olmak üzere, uygulama sayesinde Apple’ın mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*