WhatsApp yeni güncellemesi üzerinde çalışıyor

WhatsApp masaüstü uygulaması için popüler sohbet uygulamasında ilginç bir yeni özellik üzerinde çalışıyor gibi görünüyor. Şirket, mesajlaşma platformunda animasyonlu emojiler sunma özelliği sunabilir.

Meta, sohbetlere yeni bir etkileşimli / ifade edici unsur eklemek isteyen bir özellik üzerinde çalıştığı söyleniyor. Bu özellik, WhatsApp masaüstü uygulaması için yakın zamanda bir beta sürümünde sunulabilir. WABetaInfo’dan gelen haberlerde bu özelliği gösteren bir GIF paylaşıldı. Bu animasyonlu emojiye bakarak, Parti Kornası ve Parti Şapkası emojisinin 360 derece dönerken zıpladığını görebiliyoruz.

WhatsApp yeni güncellemesi üzerinde çalışıyor

Tam olarak nasıl erişileceği belirsiz olsa da, kullanıcı yalnızca tek bir emoji gönderirse WhatsApp, kullanıcının statik yerine animasyonlu bir sürümünü paylaşabilir. Ancak bu özelliği sunmak için WhatsApp’ın animasyonlu bir sürümüne de ihtiyacı var. Özellik WhatsApp masaüstü beta sürümüne geldiğinden, yakın zamanda mobil beta uygulama sürümünde de mevcut olması bekleniyor.

Animasyonlu emojiler ile kullanıcılar grup sohbetlerinde yeni bir etkileşim ve ifade şekli bekleyebilirler. Bu da sohbet deneyimini daha eğlenceli hale getirecek ve platformu yıllardır animasyonlu emojileri destekleyen iMessage ve hatta Google Mesajları uygulamasıyla daha iyi bir hale getirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*