Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonundan son bilgiler geldi

Motorola, yeni katlanabilir ekranlı telefonu Moto Razr+ 2023’ün piyasaya sürüleceğini resmi olarak duyurdu. Şirket, büyük bir harici ekrana ve süper yüksek ekran-gövde oranına sahip olan yeni telefonun, “küçük katlanabilir ekranların en son şekli” olarak tanımlandığını iddia ediyor.

Belirli bir çıkış tarihi henüz açıklanmamış olsa da, Moto Razr+ 2023’ün hala dikey bir katlama tasarımıyla geleceği, Weibo’daki teaser posterinde gösterildiği gibi görünüyor. Yaklaşan Moto Razr+ 2023’ün, öncüsü Moto Razr 2022’ye kıyasla daha büyük bir ikincil ekrana sahip olması bekleniyor. Render görüntüleri, çoklu delik tasarımı aracılığıyla arka kameraları bile kaplayabileceğini gösteriyor.

Teaser, cihazın adını onaylamıyor. Yeni model “Moto Razr+ 2023” veya “Razr 40 Ultra” adıyla anılabilecek ve katlanabilir bir telefon için zaten oldukça etkileyici olan 2.7 inçlik harici ekrandan daha büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor.

Motorola’nın yeni katlanabilir akıllı telefonundan son bilgiler geldi

Performans açısından, Moto Razr+ 2023’ün Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile donatılacağı ve maksimum CPU frekansının 3,19 GHz olacağı söyleniyor. Telefon, 8GB veya 12GB RAM ile birlikte gelecek ve üzerinde My UX 5 ile Android 13 ön yüklü olarak sunulacak.

Cihaz, Çin’in kalite sertifikasyon merkezinden geçti ve 3640mAh batarya ve 33W hızlı şarj desteği sunacağı ortaya çıktı. Cihaz ayrıca Hindistan BIS sertifikasyonundan da geçti.

Moto Razr+ 2023, yuvarlatılmış kenarları ve çift arka kamerasıyla öncüsünün tasarımını takip edecek. Ayrıca, Motorola’nın amiral gemisi telefonlarından beklenen şık ve premium bir hissiyata sahip olması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*