Geely’nin yeni otomobili görenleri hayretler içerisinde bıraktı

Happy ve Lucky olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan Limited Edition Panda Mini, sırasıyla 53,900 yuan (7,842$) ve 56,900 yuan (8,279$) fiyatla satışa sunuldu.

W.T Duck IP öğelerinin tasarımdaki yoğun kullanımı ve sarı renk şeması Panda Mini’nin normal versiyonuna dayanarak geliştirildi. İç mekanda da W.T. Duck temasına uygun olarak bazı yenilikler yapıldı.

Hatırlatmak gerekirse, Panda Mini 2 kapılı, 4 koltuklu bir şehir aracı ve 3.065mm uzunluğunda. Çok dar alanlarda bile rahatlıkla park edilebiliyor. Aracın panoramik cam tavanı bulunuyor ve panda benzeri görünümü vurgulayan birkaç sıcak renk seçeneği mevcut.

Geely’nin yeni otomobili görenleri hayretler içerisinde bıraktı

Jantlar, panda pati izlerine benzer şekilde tasarlandı ve ön tampon da bunu yansıtıyor. Ön tamponun altında, pandanın kulaklarını andıran bir süsleme bulunuyor. Yuvarlak farlar ve arka lambalar da pandanın gözlerine benzer şekilde tasarlandı. Mini EV, 8 inç merkezi kontrol ekranı ve kablosuz mobil telefon bağlantı sistemi gibi özelliklere sahip.

Güç açısından, Panda Mini EV, Guoxuan Hi-Tech tarafından üretilen bir LFP pil ve 30kW elektrikli motor ile donatılmış. EV’nin menzili 150 km, günlük şehir içi ve hatta şehirler arası tek yönlü hareketler için yeterli. W.T Duck modelinin menzili ise 200 km’ye kadar çıkabiliyor. Ayrıca, DC hızlı şarj desteği de bulunuyor ve pili sadece 68 dakikada tamamen şarj edebiliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*