Vivo X Fold 2 ilk defa bu kadar net görüldü

Çinli bir vlogger olan Flypig, Weibo hesabında yayınladığı bir kutudan çıkarma videosu ile 2023 Boao Forumu’nda sergilenen Vivo X Fold 2’nin tasarımını tüm açılardan ortaya çıkardı. Kutudan çıkarma videosu, katlanabilir telefonun tasarımını açığa çıkarmış oldu.

Görüldüğü gibi, Vivo X Fold 2‘nin kırmızı arka paneli çift tonlu bir görünüme sahip. Yuvarlak kamera modülü, ZEISS markası ve Vivo logosu barındıran bölümde deri bir görünüm varken, geri kalan kısım parlak bir görünüme sahip.

X Fold 2’nin kamera modülü, üç kamerayı ve bir halka LED flaşı barındırıyor. Kapak ekranı, merkezi konumlandırılmış bir delik ve eğimli bir kenarlığa sahip. Cihazın sağ yanında ses açma kapama tuşları var. Üst kenarında hoparlör ve mikrofon, alt kısımda hoparlör, mikrofon, USB-C portu ve SIM yuvası görülebilir.

Vivo X Fold 2 ilk defa bu kadar net görüldü

Vivo X Fold 2, hem ön hem de iç ekranlarda ultrasonik parmak izi tarayıcısı bulunduruyor. Daha önce piyasaya sürülen Vivo X Fold ve X Fold+, 311 gram ağırlığındaydı. Bir ekran görüntüsü, X Fold 2’nin kalınlığını gösteriyor. Yeni cihazın önceki modellere göre çok daha ince olacağı görülüyor.

Vivo X Fold 2, Nisan ayında Çin’de piyasaya çıkacak. Şirket bu yeni akıllı telefon modelini dikey olarak katlanabilir bir telefon olan Vivo X Flip ve Vivo Pad 2 tablet ile birlikte tanıtacak. Şirketin, bu ürünlerin piyasaya sürülme tarihlerini önümüzdeki hafta onaylayacağı düşünülüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*