Vivo X Flip tasarımı ortaya çıktı! Z Flip’in pabucunu dama atabilir!

Vivo, yeni katlanabilir akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin bu ay Vivo X Fold 2 ve Vivo X Flip modellerini tanıtması bekleniyor. İkincisi yani Vivo X Flip markanın ilk menteşeli katlanabilir akıllı telefonu olacak. Bu cihazın canlı bir görüntüsü şimdi internet ortamında dolaşıyor.

Fotoğraf, telefonun tasarımını ortaya koyuyor ve aslında daha önceki bir model taslağıyla da eşleşiyor. Popüler bir Çinli aktris olan Wang Ziwen (namı diğer Ava Wang), yakın zamanda, çıkacak olan Vivo X Flip‘i tanıtmak amacıyla bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Bu galeriden bir fotoğraf, Digital Chat Station tarafından bugün paylaşıldı. Fotoğraf, cihazın mor renkte olduğunu gösteriyor.

Vivo X Flip tasarımı ortaya çıktı! Z Flip’in pabucunu dama atabilir!

Telefon, Vivo X serisinin geri kalanı gibi yuvarlak bir kamera modülüne sahip olacak, bu da Vivo X Fold serisini içerdiği manasına geliyor. Açıldığında, bu modül telefonun sol üst köşesinde yer alacak. Bu nedenle, dikdörtgen kapak ekranı bunun altında konumlandırılacak.

Bu şekilde, katlanmış durumda kapak ekranı kamera modülünün üstüne yerleşir. Bu, tek elle ekranın kullanılmasını zorlaştırabileceği için hoş bir durum değil. Bu rahatsızlığı önlemek için, Samsung Galaxy Z Flip serisindeki kapak ekranı üst kısımda yer alır ve katlandığında aşağı iner. Oppo Find N2 Flip için de aynı durum geçerlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*