Samsung Galaxy S23 FE ucuz amiral gemisi arayanların gözdesi olacak!

Samsung markası, amiral gemisi modellerinin yanı sıra Galaxy S FE serisi altında uygun fiyatlı alternatif akıllı modellerini piyasaya sürüyordu. Bu serinin üyesi Galaxy S21 FE’yi 2022’nin başında piyasaya sürüldüğünü görmüştük. Neredeyse 1.5 yıllık aradan sonra bir sonraki model olacağı tahmin edilen Galaxy S23 FE modeline ait ilk detayları geçtiğimiz günlerde size aktarmıştık. Şimdi ise bu modele ait fiyat konusunda yeni bilgiler mevcut. Bilgilere göz atalım.

Samsung Galaxy S23 FE, bir önceki modele göre daha uygun fiyatıyla gelebilir

Güney Koreli kaynaklardan gelen son bilgiler, Samsung’un Galaxy S22 FE modelini es geçip direkt olarak Galaxy S23 FE modelini piyasaya süreceğine işaret etti. Söz konusu modelin fiyatında da olumlu bir gelişme mevcut.

Samsung Galaxy S21 FE modeline ait kesitler. (Samsung)

Kaynağa göre Galaxy S23 FE, 599$ fiyat etiketiyle çıkış yapacak. Bir önceki Galaxy S21 FE ise 699$ fiyat etiketiyle tanıtılmıştı. Yani S23 FE, selefine göre 100$ daha uygun fiyat etiketiyle gelebilir. Böylelikle Samsung, 1.5 yıllık aradaki boşluğu yeni FE modelini daha uygun bir etiket ile tanıtarak kapatabilir.

Samsung Galaxy S23 FE neler sunacak?

Aktarılanlara göre Galaxy S23 FE, 50 Megapiksel birincil kameraya sahip olacak. Söz konusu model 128GB/256GB dahili depolama ve 6GB/8GB RAM seçenekleri ile çıkış yapacak. Telefonda 4,500mAh kapasiteli bir pil ve 25W hızlı şarj desteğinin yer alacağı da bildirildi.

Şu anda telefona dair başka bir bilgi mevcut değil. İlerleyen süreçlerde yeni bilgilerin aktarılmasını umuyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*