Renault Captur makyajlanıyor! Süreyya hanımın muhteşem değişimi!

Bildiğiniz gibi Renault, yakın zamanda en popüler modeli olan Clio için bir dizi makyaj operasyonu yapmıştı. Özellikle ön far grubunda çeşitli değişiklikler yaşayan Clio, arka far stoplarında ise genel görüntüsünü korumuştu. Fransız otomotiv devi, bunun benzeri bir makyaj hamlesini Captur modelinde yapmayı planlıyor. Şirketin hedefi, Renault Captur’un genel hatlarına çok ellemeden ufak dokunuşlar yapmak ve aracı daha gösterişli hale getirmek.

Renault Captur makyajlanıyor! Süreyya hanımın muhteşem değişimi!

Renault aynı Clio’da olduğu gibi B-SUV modelinde de arka far stoplarında ciddi bir değişiklik yapmayı düşünmüyor. Modelin ön farlarına kaplan dişi ekleyecek olan firma, böylece Captur modelini daha gösterişli hale getirecek. B-SUV dünyasında oldukça ciddi rakipleri bulunan Captur, uygun fiyat listesine karşın istenen satış sayılarına ulaşmakta zorluk çekiyor.

Renault Captur ortalama bir yol tutuş ve konforu kullanıcılarına daima sağlayan bir araç. Sınıf standartlarını tutturan bir bagaj hacmi ile uzun yolculuklar için ideal olduğunu kanıtlayan model, arka koltukta yolculuk edenler için de oldukça iyi baş ve diz mesafeleri sunuyor. Ülkemizde 898.900 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ile alıcılarını bekleyen otomobil, bütün donanım seçeneklerinde tam otomatik şanzımanıyla beraber geliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*