Pixel 8’in aksesuarlarından yeni görüntüler gelmeye devam ediyor

Aksesuar üreticileri, bir telefonun duyurulmasından aylar önce kılıflar yapmaya başlarlar. Bu nedenle Pixel 8 ikilisinin Ekim’den önce piyasaya sürülmesi olası olmasa da, bu iki telefon için üretilen kılıfların internet üzerinde görünmeye devam ettiği anlaşılıyor. Bu kılıflar, beklenen tasarım değişikliklerinin bazılarını sergilemede iyi bir iş çıkarıyorlar.

2021’in Pixel 6‘sı ile Google, büyük bir değişikliğe imza attı. Bu nedenle, bu yıl büyük bir tasarım yenilemesi beklenmiyordu, ancak şirket, cihazların kullanım deneyimini iyileştirecek bir dizi küçük dokunuş yapmış gibi görünüyor.

İlk olarak, Pixel 8‘e bakalım. Söylentilere göre, telefon 6,16 inç bir ekrana sahip olacak, bu da onu 6,3 inçlik Pixel 7‘den daha kompakt hale getirecek. Telefonun Pixel 7’den daha ince ve daha dar olması bekleniyor ve öncüsüne göre daha yuvarlak bir tasarıma sahip olabilir. Kamera kesimi, Pixel 7’ye göre biraz daha büyük olduğu söyleniyor.

Pixel 8’in aksesuarlarından yeni görüntüler gelmeye devam ediyor

Sızdırılan Pixel 8 kılıfı, önceki raporlar ve sızdırılan görüntülerle uyumlu gibi görünüyor. Köşeleri yuvarlanmış gibi görünüyor ve kamera çıkıntısı, kamera çubuğunu yerleştirmek için tasarlanan yatay bölümün alt ve üst kısmına daha yakın gibi görünüyor. Telefonun daha ince ekran çerçevelerine sahip olması muhtemel.

Daha sonra, daha yuvarlatılmış köşeleri ve daha ince çerçeveleri olması beklenen Pixel 8 Pro‘ya geçiyoruz. Cihazın, kavisli ekranından vazgeçip nispeten düz bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Pixel 7 Pro‘nun 6,7 inç ekranını koruyacağı söyleniyor, ancak biraz daha küçük bir ekrana sahip olması da muhteme..

Bu değişiklikler, sızdırılan kılıflarda hesaba katılmış olsa da, muhtemelen en büyük görsel değişiklik, iki yerine üç kamera sensörü için tek bir kesik olmasıdır. Ayrıca, dördüncü gizemli sensör için küçük bir uzunlamasına kesik de var, bu ya bir derinlik birimi olacak ya da belki de Apple’ın lidar sensörüne benzer bir şey olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*