Grand Theft Auto 6’nın ayak sesleri duyulmaya başlandı

Rockstar Games’in en son geliştirme aşamasında olan oyunu Grand Theft Auto 6 (GTA 6), duyurulduğundan beri oyun severlerin en popüler konularından biri oldu. Oyunun piyasaya sürülmesi merakla bekleniyor ve hayranlar, oyun hakkında herhangi bir haber almak için sabırsızlanıyor. Oyunun çıkış tarihi hakkında birçok söylenti ve spekülasyon yapıldı ve en sonuncusu, hayranların 17 Mayıs’ta Take-Two Interactive’nin yatırımcı görüşmesi sırasında oyun hakkında bazı bilgiler alabileceklerini öne sürüyor.

Rockstar Games’in ana şirketi Take-Two Interactive’den henüz resmi bir açıklama olmamakla birlikte, yatırımcı görüşmesinin, Take-Two Interactive’nin oyunun çıkış tarihi hakkında bazı bilgiler açıklaması için ideal bir platform olabileceği düşünülüyor. Birçok oyun meraklısı ve hayranı, Twitter’da umutlarını ve varsayımlarını paylaşarak bu görüşe destek veriyor.

Ancak Tez2 gibi bazı içerik üreticileri, hayranların uzun zamandır beklediği oyunu elde etmek için biraz daha sabretmeleri gerekebileceğini düşünüyor. Buna göre, GTA serisinin bir sonraki bölümüne hayranlar, ilk bakışlarını bu yıl GTA 5’in 10. yıldönümünde Rockstar tarafından açıklanacak şekilde görebilirler. Bu, oyun içinde rastgele bir olay veya etkinlik olarak ortaya çıkabilir.

Grand Theft Auto 6’nın ayak sesleri duyulmaya başlandı

En popüler oyunların on yıldan fazla bir süre önce çıktığını düşünürsek, hayranların GTA 6‘nın olası çıkışı konusunda heyecanlanması anlaşılabilir bir durumdur. Zamanlama, Grand Theft Auto 6‘nın resmi olarak duyurulması için ideal görünüyor ve hayranlar oyun hakkında herhangi bir bilgi bekleyerek sabırsızlanıyorlar. Rockstar, oyun hakkında herhangi bir bilgi açıklaması yapacak mı, yoksa hayranları kısa sürede resmi bir tanıtımla şaşırtacak mı, zaman gösterecek.

Daha önce bildirdiğimiz gibi, Grand Theft Auto 6‘nın PlayStation 4 ve Xbox One gibi eski nesil konsollarda mevcut olmayabileceği ve bunun yerine PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S’te piyasaya sürülebileceği bildirilmişti. Bu konuda ilave detaylar, daha önceki raporumuzda yer almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*