Bu Samsung telefon modellerinin hızına yetişilmiyor!

Yüksek RAM kapasiteleri ile dikkat çeken en iyi Samsung telefon modellerini sizler için derledik!

Teknolojioku ekibi olarak her hafta olduğu gibi akıllı telefon pazarında yer alan, performansları ile dikkat çeken oldukça iddialı modelleri siz değerli okurlarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Bu içeriğimizde ise Samsung akıllı telefon modellerini meraklıları için bir araya getirdik. Dolayısıyla derlememiz güçlü işlemcili ve yüksek RAM‘a sahip cihazlardan oluşuyor.

Öncelikle hız denildiğinde akla ilk gelen donanım olan RAM‘in ne olduğundan bahsedelim. RAM cihazınızdaki bilgilerin geçici olarak ve en hızlı biçimde depolandığı donanım olduğundan, prerformansı etkileyen en önemli etkenlerden biri. Siz telefonunuzu kullanırken, sizin her an bu bilgilere ihtiyacınız olacağı ihtimalini gözeterek hazırda bekletir. Bu sayede akıllı telefonunuzu seri bir şekilde kullanmanıza olanak tanır.

Daha önce bahsetmiştik, ancak bilmeyenler için hatırlatmakta fayda var; halihazırda satışa sunulan en yüksek RAM’a sahip telefon modellerinin Asus’un elinde bulundurduğunu birkez daha belirtelim. 18 GB RAM‘a sahip Asus ROG Phone 5 Ultimate ve 16 GB RAM‘a sahip Asus ROG Phone 3 modelleri ile bu anlamda en çok dikkat çeken iki model olarak karşımıza çıkıyor.

Bu içeriğimizde ise, ülkemizde en fazla satılan modeller arasında yer alan Samsung‘un, en yüksek RAM değerine sahip telefon modellerini inceleyeceğiz. Dilerseniz şimdi 12 GB RAM ile en hızlı Samsung telefon modellerine yer verdiğimiz listemize göz atalım.

İşte en yüksek RAM’a sahip en iyi Samsung telefonlar!

Samsung Galaxy Z Fold2

Fiyat: 16.499,00 TL

Samsung Galaxy Z Fold2

Ekran Boyutu:
6.2 İnç

Dahili Depolama:
256 GB

Bellek (RAM):
12 GB

Batarya Kapasitesi:
4500 mAh

Hat Sayısı:
Çift Hat

Hızlı Şarj:
Var

5G:
Yok

4.5G Desteği:
Var

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G

Fiyat: Henüz ülkemizde satışı yok

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*