Xiaomi’nin eski modelleri için güncelleme geliyor!

Xiaomi’nin zamanında en iyi telefonu olan cihazları için yazılım desteği geliyor. Yüksek performanslı işlemciye, kaliteli kamera sensörlerine, etkileyici bir ekrana ve büyük bir pile sahip olan bu modeller için MIUI 14 ara yüzü yakında tanıtılacak.

MIUI 14 eski cihazlara çıkışını sürdürüyor

İlk olarak Çin’de tanıtılması beklenen yeni arayüz daha sonra Avrupa ve küresel olarak çıkış yapacak. Çok yakında Avrupa bölgesi için yeni MIUI 14, Xiaomi Mi 10 ve Xiaomi Mi 10 Pro’ya sunulacak.

Xiaomi Mi 10, Mi 10 Pro ve Mi 10 Ultra donanımıyla halen güçlü modeller arasında. Şirketin Snapdragon 865 işlemcisini kullandığı bu modellere güncelleme sunması kullanıcıları açısından iyi bir gelişme olabilir. (Veya tam tersi hezimet olabilir: Pilin çabuk bitmesi ve arayüzün kasması sorunları baş gösterebilir.) Amoled paneli, kaliteli kamera sensörleri ve yüksek ses seviyesine sahip stereo hoparlörleri bulunan bu modeller çok tutulmuştu.

Xiaomi Mi 10 serisi MIUI 14 güncellemeleri için son dahili MIUI yapıları ise şöyle V14.0.1.0.TJAEUXM ve V14.0.1.0.TJBEUXM’dir. Güncelleme Android 13 tabanlı olacak. MIUI 14 cihazlara yeni süper simgeler, hayvan widget’ları, yeniden tasarlanmış sistem uygulamaları ve bazı performans geliştirmeleri getirmesi bekleniyor.

Güncellemenin Nisan sonunda belirtilen bölgelere sunulması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*