Xiaomi Black Shark 4 özellikleri sızdırıldı!

Akıllı telefon pazarının önemli aktörlerinden birisi olarak görülen Xiaomi, 2021 yılında da ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Yakın zamanda yeni amiral gemi modellerini tanıtan Çin merkezli teknoloji devi, şimdi de gözünü oyun telefonuna dikmiş durumda. Bu anlamda çalışmalarına tüm hızı ile devam eden Xiaomi yetkilileri en iyi işi çıkartmanın planlarını yapıyor. Xiaomi Black Shark 4 olarak isimlendirilecek olan cihazın özellikleri ise şimdiden ortaya çıktı bile.

Xiaomi Black Shark 4 özellikleri sızdırıldı!

Xiaomi, Black Shark 4 ile oyun telefonu anlamında en iyi performansı sunan modeli üretmeyi hedefliyor. Bunun için de cihazda kullanılacak işlemci, Qualcomm tarafından üretimi gerçekleştirilen Snapdragon 888 olacak. Bunun haricinde söz konusu yonga setine 8 GB RAM kapasitesi de eşlik edecek. Modelin kutusundan direkt olarak Android 11 işletim sistemi ile çıkacağını da şimdiden ifade etmiş olalım.

Black Shark 4, batarya kapasitesi olarak ise en azından kağıt üzerinde büyük bir performans vadetmiyor. Bahsi geçen cihazın bünyesinde 4.500 mAh’lik bir bataryayı bulundurmasına neredeyse kesin gözü ile bakılıyor. Ancak kullanıcılar telefonu en hızlı şekilde şarj edebilecek. Zira Black Shark 4, 120W hızlı şarj desteği ile sahiplerini bir hayli memnun edecek.

Cihaz hakkında bilinenler şimdilik bunlardan ibaret. Diğer detaylar hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktığı zaman, bunları da sizlerle paylaşmış olacağız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*