Sıfır otomobil fiyatına Tofaş modelleri! Sahibinden yürüyen tabut!

Bir dönem Türkiye’deki en popüler otomobil modeli olan Tofaş hala gözden düşmüş değil. Peki şöyle temiz bir Tofaş için ödemeniz gereken ücret ne kadar? İşte sıfır otomobil fiyatına satılan Tofaş modelleri.

Tofaş bir dönem Türkiye’nin en popüler otomobillerinden biriydi. Özellikle Şahin ve Doğan modelleri ülkemizde yok sattı. Fakat kasası bir daha ne makyaj aldı ne de yenilendi. Kısacası rafa kaldırıldı. Gerçi Türkiye’de üretimi durduktan sonra Etiopya’da 5 sene daha tedavülde kaldı. Yani Etiopya halkı Türkiye’de üretimi sonlanan Tofaş otomobillerini 2008 yılına kadar kullanmaya devam ettiler.

Elbette otomobilin ülkemizde üretiminin durmuş olması yollardan kalkacağı anlamına gelmiyor. Hala internet üzerinde en çok satılan araçlar arasında Tofaş otomobiller de yer alıyor. Gerçi bu otomobillerin yaşı artık 25 – 30’a dayanmış durumda. Hatta 40 yaşını aşmış olanlar da mevcut.

Bu açıdan bakında otomobil fiyatının 15.000 TL üzerine gitmeyeceğini düşünebilirsiniz. Fakat iş pek de öyle değil. Sizler için internet üzerinde satılan en pahalı Tofaş modellerini bir araya getirdik. Bu liste için 100.000 TL üzeri olan modelleri seçtik.

Bir Tofaş için 100.000 TL verilir mi diye düşünmeyin. Çünkü bu otomobiller için 250.000 TL üzeri isteyenler de var.

Biliyorsunuz Tofaşlar genel olarak yürüyen tabut olarak lanse ediliyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*