Xiaomi 13 Ultra fiyatları sızdırıldı! Beklenenden çok daha düşük!

Çin merkezli teknoloji şirketi Xiaomi, en güçlü amiral gemisi Xiaomi 13 Ultra’nın piyasaya sürülmesine ilişkin resmi duyuruyu yaptı. Bunun üzerine merak edilen konu, Xiaomi’nin bu üst düzey akıllı telefonu için ne kadar ücret talep edeceği oldu. Neyse ki yeni bir sızıntı, Xiaomi 13 Ultra’nın Çin’deki iddia edilen fiyatlandırma seçeneklerini gösteriyor.

Temel model, 8 GB RAM ve 256 GB depolama ile 6.299 yuan (Yaklaşık olarak 916 $) fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Bu fiyat, geçen yılın aynı bellek konfigürasyonu için sunulan Xiaomi 12S Ultra‘dan 299 yuan daha fazla olacak. 12/512 GB Xiaomi 13 Ultra’nın 6.799 yuan ($988) ‘a piyasaya sürülmesi beklenirken, en üst düzey 16/521 GB versiyonu 7.499 yuan ($1.090) fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek. Tabii ki, bu fiyat sızıntıları henüz resmi olarak doğrulanmadı ve kesin değiller.

Xiaomi 13 Ultra fiyatları sızdırıldı

Xiaomi, 18 Nisan tarihinde bir duyuru yapacağı konuşuluyor. Bu duyuruda, Xiaomi 13 Ultra’nın resmi özellikleri, fiyatlandırması ve diğer ayrıntıları açıklanacak. Bununla birlikte, Xiaomi’nin, son birkaç yılda piyasaya sürdüğü diğer akıllı telefonlarına kıyasla, Xiaomi 13 Ultra’nın daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

Xiaomi, son yıllarda akıllı telefon pazarında önemli bir yer edindi ve özellikle uygun fiyatlı üst düzey akıllı telefonlarıyla dikkat çekti. Şirketin hızlı büyümesi, dünya çapında en büyük teknoloji şirketleri arasında yer almasına yol açtı ve bu yeni amiral gemisi ürünüyle başarı çıtasını daha da yukarılara taşımaya çalışacak gibi görünüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*