Vodafone’dan Türkiye operasyonlarına hamle!

Vodafone Türkiye operasyonları için önemli bir hamleye imza attı. Türkiye’de uzun bir süredir hizmet veren Vodafone, dünyanın en büyük mobil operatörlerinden biri. Telsim’i satın alarak Türkiye pazarına giren Vodafone kısa sürede önemli bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştı.

Türkiye’deki kullanıcı sayısını arttırarak zirveye yerleşmeyi hedefleyen Vodafone, ülkemizdeki operasyonları için önemli bir adıma imza attı. Dilerseniz bu adımla ilgili detaylara Vodafone’un yayınladığı bültenden göz atabilirsiniz.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Vodafone’a dair bir şikayetiniz varsa bu haber altına yorum olarak iletebilirsiniz. Yorumlarınız Vodafone yetkilileri tarafından da okunabilmektedir.

Vodafone Türkiye üst yönetiminde yeni bir atama gerçekleşti. Engin Aksoy’un Vodafone Türkiye CEO’su olarak atanmasının ardından boşalan Bireysel İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı pozisyonuna Meltem Bakiler Şahin atandı.

Yeni görevinde Vodafone Türkiye’nin tüm bireysel satış ve pazarlama faaliyetlerinin yönetimini üstlenecek olan Şahin, halihazırda yürütmekte olduğu Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini ise vekaleten yürütecek ve şirketin yenilikçi endüstriyel ürün ve çözümlerinin hayata geçirilmesinden sorumlu Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal Satış ekiplerine ve her biri kendi alanında öncü olan kurumsal programlarına liderlik etmeye devam edecek

Meltem Bakiler Şahin kimdir?

Vodafone Türkiye ailesine 2017 yılında Kurumsal İş Biriminden Sorumlu İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak katılan Meltem Bakiler Şahin, Vodafone’un şirketlerin dijital iş ortağı ve toplam çözüm sağlayıcısı olarak konumlanmasına ve bu doğrultuda kurumsal alanın dönüşmesine liderlik etti. Şahin, İTÜ Vodafone Future Lab, Vodafone Business Dijitalleşme Tırı ve Dijital Tarım İstasyonu gibi birçok inovatif projenin hayata geçmesinde önemli rol oynadı.

Vodafone’dan önce EWE Turkey Grup bünyesindeki Millenicom şirketinde Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Şahin, bu görevleri kapsamında şirketin büyüme esaslı bir şirkete dönüşme sürecine liderlik etti. Daha sonra 10 yıl boyunca Turkcell bünyesinde pazarlama ve müşteri deneyimi alanlarında farklı görevlerde çalışan Şahin, bundan önce de Sony Ericsson ve Procter & Gamble şirketlerinde çeşitli yerel ve global görevler üstlendi.

Şahin, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi, Teknolojide Kadın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Vodafone Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı görevlerini de sürdürüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*