Vivo Y78’in temel özellikleri bir kez daha sızdırıldı

Vivo, 20 Nisan tarihinde Çin’de yeni ürünlerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu ürünler arasında son katlanabilir cihazları ve ikinci nesil tabletleri Vivo Pad 2 de yer alıyor. Ayrıca şirketin Y serisinde birkaç orta segment akıllı telefonu piyasaya sürmeyi planladığı söylentileri dolaşıyor ve Vivo Y78+ modeli online olarak ilgi görüyor. Şimdi de, standart Vivo Y78 modelinin de 3C ve Google Play web sitelerinde göründüğü açıklandı.

Vivo Y78 son zamanlarda 3C sertifikasyon web sitesinde, model numarası V2278A altında ortaya çıktı. İlginç bir şekilde, aynı model numarası Google Play’deki iki akıllı telefonla da ilişkilendirilmiş: Vivo Y78 ve Y78m. Bu, Vivo’nun cihazı farklı bölgelerde farklı isimlerle pazarlamayı planladığını gösteriyor. Aslında, Vivo Y78m, yalnızca Çin’de mevcut olacak bir model olabilir.

Vivo Y78’in temel özellikleri bir kez daha sızdırıldı

3C sertifikasyonu, bu cihazın 44W hızlı şarj sunacağını ortaya koyuyor. Cihazın 5.000 mAh batarya kapasitesi bekleniyor. Cihazın diğer özellikleri bilinmiyor. Yakın zamanda sızdırılan Vivo Y78+ 5G ile benzer bir tasarıma sahip olduğu NCC web sitesinde görülmüştü. Vivo Y78, iki halka içinde üç kamera sensörü barındıran zengin bir kamera çıkıntısı ve selfie kamerası için merkezi bir delik kesimli kavisli bir ekrana sahip.

Diğer özellikler hakkında henüz bir bilgi yok ancak büyük bir ekrana ve iyi kameralara sahip orta segment bir akıllı telefon olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Vivo Y78+, Snapdragon 695 işlemci ve 12GB’a kadar RAM ile piyasaya sürüleceği söylentileri ile birlikte yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*