Vivo Y78+ Geekbench’te görüldü, işte detaylar

Çin merkezli teknoloji devi Vivo’nun Y78+ modeli hakkında ilk kez geçtiğimiz ay TENAA üzerindeki batarya kapasitesi sızıntısıyla gündeme gelmişti. Daha sonra cihazın şarj hızıyla birlikte 3C’de görüldüğü ortaya çıkmıştı. Şimdi ise telefon Geekbench’te ortaya çıktı ve altında yatan yonga seti de böylece açığa çıktı.

Geekbench verilerine göre, Vivo Y78+ (ya da Vivo Y78 Plus) model numarası V2271A ile gelirken, Qualcomm Snapdragon 695 yonga setinden güç alacak. Benchmark sonuçlarına göre, test edilen varyant 12GB RAM’e sahip. Farklı bellek seçeneklerinin de olabileceği düşünülmektedir.

Yazılım tarafında cihaz Android 13 ile çalışacak. Performans açısından, tek çekirdekli testlerde yaklaşık 670 puan ve çoklu çekirdekli testlerde ise 1976 puan alabilen bir cihaz olduğu belirtilmektedir.

Vivo Y78+ Geekbench’te görüldü, işte detaylar

Daha önceki raporlara göre, cihaz 5000mAh batarya kapasitesine sahip olacak. Bu devasa batarya, maksimum 44W şarj hızıyla şarj edilebilecek.

Ne yazık ki, bu cihazla ilgili elimizdeki tüm bilgiler bu kadar. Bugüne kadar ortaya çıkan detaylar, Vivo Y78 Plus’ın bütçe dostu bir 5G telefon olacağını gösteriyor.

Cihazın ilk olarak Çin’de piyasaya sürülmesi bekleniyor. Uluslararası ajanslar tarafından henüz sertifikalandırılmadığından, markanın ana pazarı dışında piyasaya sürülüp sürülmeyeceği bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*