Vivo X Fold 2 lansmandan önce performans testinde görüldü!

Çinli teknoloji devi Vivo, Vivo X Fold 2‘yi 20 Nisan’da Çin’de piyasaya sürecek. X Fold’un halefi olarak piyasaya sürülecek olan bu cihaz, piyasaya sürülmeden önce Geekbench benchmark platformunda keşfedildi. Bu platform, katlanabilir telefonun temel özelliklerini ortaya koydu.

Geekbench veritabanında V2266A model numarasıyla listelenen Vivo X Fold 2, ‘kalama’ adlı bir anakarta sahip ve 2,2 GHz‘de üç çekirdek, 2,8 GHz‘de dört çekirdek ve 3,19 GHz’de bir çekirdek içeriyor. Bu ayar ve anakart adı, Snapdragon 8 Gen 2’ye karşılık gelmektedir. Bu ayrıca Vivo X Fold 2‘nin, Qualcomm’un en son nesil amiral gemisi işlemcisi tarafından desteklenecek ilk katlanabilir telefon olacağını göstermektedir. Listeleye göre cihaz, 12GB RAM’e sahip olacak ve piyasaya sürüldüğünde daha fazla varyant bekleyebiliriz. Ayrıca cihazın kutusundan Android 13 işletim sistemi ile çıkması bekleniyor.

Vivo X Fold 2 lansmandan önce performans testinde görüldü!

Geekbench’in tek çekirdekli ve çoklu çekirdekli test sonuçlarına göre, Vivo X Fold 2 sırasıyla 1.808 ve 5.050 puan alıyor. Bunun dışında, benchmark veritabanı herhangi bir ek detay ortaya koymuyor.

Vivo X Fold 2‘nin, iç ve dış ekranlarının sırasıyla 6,5 ve 8,3 inç boyutlarında ve 120Hz yenileme hızlarına ve 1.800 nit’e kadar zirve parlaklıklarına sahip olması bekleniyor. Katlanabilir telefon, 120W kablolu ve 50W kablosuz şarj desteği ile desteklenecek 4.800mAh’lik bir batarya birimi tarafından desteklenecek. Arka paneldeki dairesel kamera adası, 50MP ana sensör, 12MP ultra geniş ve 12MP telefoto lens içerecek. İç ve dış ekranların her ikisinde de 16MP özçekim kamerası bulunması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*