Vivo V29 Lite’ın özellikleri netleşti

Çinli akıllı telefon üreticisi Vivo, V27 serisini yakın zamanda piyasaya sürdü. Ancak şimdiden Vivo V29 serisi hakkında bilgiler gelmeye başladı. Sadece birkaç gün önce, Vivo V29 Pro’nun ana özellikleri sızdırıldı.

Şimdiyse, bu seriye ait başka bir cihaz olan Vivo V29 Lite, internet üzerinde ortaya çıktı. Bu telefonun özelliklerinin bir kısmı, Google Play Console veritabanında listelendi.

Listeye göre, Vivo V29 Lite model numarası V2244 olarak belirlendi. Bu model numarası aynı zamanda yakında piyasaya sürülecek olan Vivo 78 ve Vivo Y78m cihazlarının da model numarasıdır. Bu da üç telefonun farklı pazarlar için hazırlandığı anlamına gelmektedir.

Vivo V29 Lite’ın özellikleri netleşti

Şimdiye kadar elde ettiğimiz bilgilere göre, bu akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 695 yonga seti ile güçlendirilecek. Yazılım tarafında, Android 13 ile birlikte gelecektir. Cihazın ön tarafında, su damlası çentikli bir FHD+ ekran yer alacaktır. Ayrıca, 44W hızlı şarj desteği de sunacaktır.

Telefonun arka tarafında üçlü kamera sistemi olabilir. Son olarak, 5.000 mAh batarya ile desteklenebilir. Vivo V29 Lite, anakara Çin dışındaki pazarlarda satışa sunulacak. Öte yandan, Vivo V78, Çin ve diğer pazarlarda piyasaya sürülebilirken, Vivo V78m yalnızca Çin’e özel olabilir.

Bu telefonla ilgili daha fazla detayın önümüzdeki günlerde ortaya çıkması bekleniyor. Vivo V29 Lite, Snapdragon 695 işlemci, FHD+ ekran ve üçlü kamera ile uygun bir fiyatla pazara sunulacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*