Uygun fiyatlı katlanabilir ekranlı Motorola Razr Lite geliyor!

Efsane telefon Motorola Razr, 2023 yılında iki farklı sürümle karşımıza çıkacak. Öncelikle, Ekim ayında ünlü duyumcu Evan Blass’ın yaptığı bir açıklama ile iki farklı cihazın geleceği hakkında bilgi sahibi olduk. Bunlardan ilki “Juno” kod adını alırken diğeri ise “Venus” olarak adlandırıldı. Geçtiğimiz ay, Razr’ın canlı bir görüntüsü olduğu iddia edilen bir fotoğraf sızdırılmıştı ve bugün OnLeaks ve MySmartPrice ortaklığından Razr Lite sızdırıldı.

MySmartPrice’ın iddiasına göre, Razr Lite modeli aslında Razr (2023) olarak adlandırılacak ve daha pahalı bir premium model olan Razr + (2023) olacak. Kapaklı telefonun dışında, geçen yılın Razr (2022) modelinde bulunan 2,7 inçlik Quick View ekranından daha küçük bir ekran yer alacak. Razr Plus (2023) modelinde ise Samsung’un Galaxy Z Flip 5 modelinde yer alacağı iddia edilen 3,8 inçlik Cover Display’i geçebilecek büyük bir 4,5 inçlik Quick View ekran yer alabilir.

Razr Lite’ın dış ekranı, sadece zaman, bazı bildirimler ve gelen çağrılara ait telefon numaralarını göstermekle sınırlı görünüyor. Motorola Razr +‘ın Quick View ekranı, tüm bunları yapabilmenin yanı sıra özçekim modu için bir görüntüleyici, müzik kontrolü ve daha fazlası olarak da kullanılabiliyor. Razr Lite modeli, dış ekranının yanında bir çift kamera ve iç ekranın üst kısmında bir ön kamera deliği ile geliyor.

Uygun fiyatlı katlanabilir ekranlı Motorola Razr Lite geliyor!

Ancak, MySmartPrice’ın raporunda belirtildiği gibi, sızdırılan render görüntüleri düşük kaliteli bir test aşaması prototipinden elde edilmiştir. Bu nedenle, telefonun son versiyonu, bu renderlarda gördüklerimizden farklı olabilir.

Öte yandan, daha önceki bir raporda, Razr’ın premium versiyonu için aynı XT2321-3 model numarasını içeren bazı düzenleyici dosyalarına rastlandı. Çin’de, kapaklı telefon Razr + (2023) olarak adlandırılırken, diğer bölgelerde Motorola Razr 40 Ultra adıyla karşımıza çıkabilir. Kapaklı telefonun yüksek kaliteli versiyonu, Razr (2022) modelinde kullanılan 3500mAh bataryanın biraz üstünde olan 3640mAh bir batarya ile gelecek. Ancak, geçen yıl Motorola Razr (2022) modeli ABD’de satışa sunulmamıştı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*