Twitter para kazanmanın yeni yollarını arıyor

Eğer hisse senedi, kripto ve hatta NFT ticaretiyle ilgilenen ve aktif olarak katılım sağlayan kişilerden biriyseniz, güncel ve güvenilir bilgiye erişimin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Bu nedenle Twitter sıklıkla tercih edilen bir seçenektir.

Ancak kullanıcılar, bu bilgiyi uygulayabilecekleri sağlam ve saygın bir platforma da ihtiyaç duyarlar ki, bu sayede gerçek anlamda kazanç elde edebilsinler. En popüler seçeneklerden biri olan eToro, görüş, ticaret yapma ve hatta başkasının ticaret alışkanlıklarını kopyalama gibi olanaklar sunar.

Tüm bu bilgilerden sonra, belirli bir ifadeyle iki şirketin güçlerini birleştirmesinin ne kadar mantıklı olduğunu görüyor musunuz? Bu yeni işbirliği, geliştirilmiş $Cashtags (hashtag’ler gibi, finansal konular için) için kapıları açıyor, bilginin nasıl gösterildiği ve kullanıcıların en hızlı şekilde harekete geçebilmeleri için eToro’ya doğru götüren hoş bir düğme.

Twitter para kazanmanın yeni yollarını arıyor

Ancak, cashtag’lerin kullandığı genel bilgi hala aynı platform tarafından, yani TradingView tarafından sağlanacaktır. Burada yapılan değişiklikler, bilginin açıklığını ve en son piyasa trendleriyle ilgili eylemlerin erişilebilirliğini artırmayı amaçlamaktadır.

Bu, eToro’nun gerçekten Twitter platformuna entegre edildiği anlamına gelmese de, iki uygulamanın birbirleriyle etkileşim şeklini iyileştirmektedir. Örneğin, bu, teşvik bonusları gibi kampanyalardan elde edilen para kazancını teoride artırabilecektir. Bu bonuslar genellikle kullanıcı tarafından oluşturulan bağlantılar aracılığıyla paylaşılan sosyal medyada görülür.

Twitter’ın böyle faaliyetler için nihai yer gibi göründüğü göz önüne alındığında, şirket için burada kazanç olabilir. Özellikle cashtag ile ilgili verilerin raporlara göre daha önce olduğundan daha güncel olacağı düşünülürse.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*