Steam yaz indirimleri başladı! İşte indirimli oyunlar

Oyun meraklıları bir süredir Steam yaz indirimleri için tetikte bekliyordu. Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak ve hangi oyunlar indirim alacak sorusu nihayet cevaplandı.

Steam Database’e göre Steam’in yeni indirim dönemi 24 Haziran Türkiye saati ile 20.00’de başladı. Ancak indirimler sadece belirli bir süre için geçerli olacak. 2 hafta sürecek olan indirimlerin son tarihi ise 8 Temmuz olacak. Gelen indirimlerle popüler oyunlarda ciddi anlamlarda indirimler gerçekleşiyor. Bu nedenle oyuncular için çok heyecanlı bir süreç diyebiliriz. Bu indirim döneminde de oyunlarda yüzde 80 ve üzeri indirim fiyatları bekleniyordu. İstek alan çoğu oyun da indirim sezonunda karşımıza çıkıyor.

İşte Steam’da indirim alan oyunlar

Steam yaz indiriminde ilk karşımıza çıkan oyun Valheim oluyor. Normalde 32 TL olan oyun indirimli fiyatıyla 28,80 olacak. Geçtiğimiz günlerde Steam’de rekor kıran Valheim’i aynı anda 500.000’den fazla kullanıcı oynamıştı. İndirim çok ciddi olmasa da yine de göz önünde bulundurulabilir. İndirim alan bir diğer oyun ise Cyberpunk 2077. Bu oyunun da normal fiyatı 249 TL iken indirimle 166,83’e alınabilecek. Oyun çıktığında bazı problemlerle karşılaşmıştı, bu nedenle denemek isterseniz indirimli haliyle almak mantıklı olacaktır. İndirim alan bir diğer oyun ise Ark: Survival Evolved olacak. Burada Steam gerçekten iyi bir indirim yapmış. Oyun normalde 50 TL iken indirimle 16,50 TL’ye düşüyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*