Samsung’un ucuz modeli için sürpriz güncelleme! Kullanıcıları çok sevinecek

Samsung son zamanlarda One UI 5.1 tabanlı Android 13 için cihazlarına dağıtılan güncellemelerle adından sıkça bahsettiriyor. Ancak şaşırtıcı bir şekilde, Samsung’un Android 11 sürümünde takılı kalmış bir telefonuna Android 12 güncellemesi yayınladığı görüldü. Galaxy A03 Core isimli bu cihaz, Rusya’da yazılım güncellemesi almaya başladı.

Sammobile’ın bildirdiğine göre, Rusya’daki Samsung Galaxy A03 Core cihazlar Android 12 güncellemesini A032FXXU2BWC3 yazılım sürümü ile almaya başladı. Güncellemenin yakın zamanda diğer bölgelere de dağıtılması bekleniyor. Kullanıcılar, cihazlarına Android 12 güncellemesi geldiğinde, bildirimi tıklayarak ya da Ayarlar uygulamasındaki “Yazılım güncelleme” seçeneğine giderek “İndir ve yükle” seçeneğini kullanarak güncellemeyi indirip yükleyebilirler.

Samsung’un ucuz modeli için sürpriz güncelleme! Kullanıcıları çok sevinecek

Galaxy A03 Core, mütevazi özelliklere sahip düşük bütçeli bir telefon olarak karşımıza çıkıyor. Daha az RAM, depolama kapasitesi ve gelişmiş olmayan kameralar gibi özelliklere sahip olduğundan, cihaz için Android 12’ye özelleştirilmiş bir sürüm yayınlandı. Bu yeni sürüm, Android ve One UI’nin hafif bir tasarımına sahip. Ancak Android 11′den Android 12‘ye güncelleme, telefonun görünümünü ve bazı yeni özellikleri değiştirecek.

Galaxy A03 Core, ilk olarak 2021’de piyasaya sürüldü ve Android 11 yüklü olarak geldi. Samsung’un güncelleme politikasına göre, cihaz üç büyük işletim sistemi güncellemesi almalıdır, bu da cihazın ilerleyen zamanlarda Android 13 güncellemesini de alabileceğini gösteriyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*