NBA Playofflar için yapay zekaya güveniyor!

Orijinal Pixel Arena, hayranların NBA’i tam olarak deneyimlemesi için sanal bir alan olarak ilan edildi, ancak burada trivia oynamaktan ve 3D şut özetlerini izlemekten başka yapacak pek bir şey yoktu. Bununla birlikte, resmi bir blog gönderisine göre, yeni Pixel Arena, seçici basketbol hayranları için pek çok aktivite ile dolu.

En büyük değişiklik, kullanıcıların artık alanda serbestçe dolaşabilecek olması. Sanal arenada dolaşırken izleyiciler için en iyi şekilde görünmek istiyorsanız avatar oluşturma süreci de önemli ölçüde elden geçirildi. Güncellenmiş avatar oluşturucu, 10 gölgeli Monk Ten Tonu (MST) ölçeğine bağlı kalarak artık daha doğal ten tonlarını dikkate alıyor.

NBA Playofflar için yapay zekaya güveniyor!

Google ayrıca yeni sanal moda ve aksesuar seçenekleri eklemekten de çekinmedi ve artık “fütüristik sokak giyimi ve basketbol kültüründen ilham alan trilyondan fazla stil kombinasyonu” olduğunu söyledi. Elbette her avatar, marka sinerjisi nedeniyle sahte bir Pixel 7 Pro ile geliyor. Ek olarak, öne çıkan klipler aracı güncellendi ve kullanıcıların belirli görüş açılarını ve benzerlerini ön plana çıkararak 3D vurguları yeniden düzenlemelerine olanak tanıyor.

Google ve NBA, trivia tabanlı olmaya devam etseler de kadroya bazı yeni mini oyunlar ekledi. Yine de uygulama, son olaylara dayalı olarak yeni trivia sorularını otomatik olarak dolduran makine öğrenimi algoritmaları ile yükleniyor. Örneğin, bir oyuncu bir kariyer rekoru kırarsa muhtemelen daha sonra bununla ilgili bir soruyla karşılaşacaksınız. Bu modların tümü, tek oyunculu veya çok oyunculu olarak mevcut.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*