Samsung Galaxy Z Flip 5 katlanabilir telefonlara yeni bir soluk getirecek!

Katlanabilir akıllı telefon dünyasında yenilikler sürmeye devam ediyor. Bu sınıfta öncü markalardan birisi olan Samsung, yaz aylarında piyasaya süreceği yeni Galaxy Z Flip/Fold 5 serisi için çalışmaları hızlandırdı. Şimdi ise Samsung Galaxy Z Flip 5 için yeni bir render görüntüsü ortaya çıktı. Görüntü, akıllı telefonun eski nesline göre bir farklılığı beraberinde getireceğine işaret etti. Detaylara bakalım.

Galaxy Z Flip 5 sızdırılan render görüntüsü daha büyük kapak ekranını ortaya çıkardı

Normalde katlanabilir ekranlı kapaklı telefonların arka kısmında kapak ekranı küçük boyutlarda yer alıyordu. Ancak Galaxy Z Flip 5 modelinde işler değişecek gibi duruyor.

Sammobile’ın paylaştığı Galaxy Z Flip 5 render görüntüsünde akıllı telefonun kapak ekranının büyüyeceği ortaya çıktı. Böylelikle Z Flip 5, bu sınıftaki akıllı telefonların kapak ekranı konusunda bir referans noktası olacağına işaret edildi.

Samsung Galaxy Z Flip 5 modellemesini içeren render görüntüsü. Görselde büyük bir kapak ekranı yer alıyor. (Fotoğraf: Sammobile)

Kaynak, Samsung’un bu büyütülmüş kapak ekranını nasıl kullanacağı konusunda tam emin olmasa da bir önceki Galaxy Z Flip 4 modeline göre bu kapak ekranının daha işlevsel hale geleceğini belirtti.

Akıllı telefonun teknik özellikleri konusunda şu anda sızdırılmış bir bilgi mevcut değil. İlerleyen zamanlarda Galaxy Z Flip 5 modeline dair yeni bilgileri öğrenmeyi umuyoruz. Yeni detaylar için bizleri takipte kalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*