Redmi Note 12 Turbo 1TB varyantı saniyeler içinde tükendi

Çin’de piyasaya çıkan Redmi Note 12 Turbo, dünyanın ilk Snapdragon 7 Plus Gen 2 yongaseti ile donatılmış akıllı telefonudur. Bu özellikle Redmi Note serisinin şimdiye kadar en güçlü telefonudur. Aynı zamanda 1TB depolama kapasitesine sahip olan ve en uygun fiyatlı cihazdır. Cihazın piyasaya çıkmasından sadece birkaç saat sonra, şirket cihazın ilk satış performansını açıkladı. Redmi, sadece 2,5 saatte 2023 yılı satış rekorunu kırdığını açıkladı. Redmi Note 12 Turbo, Çin’deki önde gelen üç e-ticaret platformu olan JD, Tmall ve Pinduoduo’da en çok satan telefon oldu.

Ayrıca, cihazın 1TB versiyonu ve Harry Potter Sürümü online olarak saniyeler içinde tükendi. Redmi’nin GM’si Lu Weibing, müşterilerin Xiaomi Homes’da stokları kontrol etmelerini istedi.

Redmi Note 12 Turbo 1TB varyantı saniyeler içinde tükendi

Redmi Note 12 Turbo, şu anda piyasada bulunan en ucuz 1TB depolama alanına sahip akıllı telefondur ve sadece ¥ 2,799 (~405$) resmi fiyat etiketiyle satışa sunulmaktadır.

Ne yazık ki, marka satılan ünite sayısını açıklamadı. Xiaomi önceden bu rakamları paylaşırdı, ancak artık bunu yapmıyor. Bu muhtemelen günümüzdeki akıllı telefon sevkiyatlarında yaşanan düşüşten kaynaklanıyor. Redmi Note 12 Turbo‘nun, Çin dışındaki Poco F5 olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Lansmanın gelecek hafta yapılması bekleniyor, ancak bu gerçekleşmeyebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*