OnePlus Nord CE 3 Lite 5G kamerası ile bir ilke imza atacak!

OnePlus markasının amiral gemisi sınıftaki akıllı telefonlarının yanı sıra Nord modelleri altında uygun fiyatlı akıllı telefonları ürettiğini hepimiz biliyoruz. OnePlus Nord CE 3 Lite 5G ismiyle gelmesi beklenen akıllı telefonun kamera sınıfında Nord serisinde bir fark yaratacağı biliniyordu. Bu defa bilgi, şirketin kendisinden gelerek yaklaşan bütçe dostu Nord telefona yönelik heyecanı artırdı. Detaylara bakalım.

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G için 108 Megapiksel kamera onaylandı!

OnePlus resmi Twitter hesabında bütçe dostu OnePlus Nord CE 3 Lite 5G akıllı telefonunun 108 Megapiksel çözünürlüğünde birincil kamera taşıyacağı onayladı. Böylelikle bir Nord serisi bir telefon ilk defa üç haneli çözünürlükte bir kameraya sahip olmuş olacak. Böylelikle marka, uygun fiyatlı akıllı telefon dünyasındaki rekabeti kızıştıracak. Buna ek olarak bu kameranın 3x zoom yeteneğine ve diğer gelişmiş özelliklere sahip olacağı söylendi. Telefon hakkında diğer detaylar da mevcut.

Daha önceden aktarılan bilgilere göre OnePlus Nord CE 3 Lite 5G, ön kısmında 6.72 inç büyüklüğünde LCD ekran taşıyacak. 120Hz yenileme hızı sunacak olan ekran, akıcı bir deneyim sunuyor olacak.

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G optik tarafta büyük gelişim sunacak. (OnePlus)

Telefonun Snapdragon 695 yonga seti ve 8GB RAM bellekten güç alacağı bildirildi. Optik ve ekran tarafına, rekabetçi bir orta sınıf yonga setinin varlığı telefona olan ilgiyi artıracak detaylar arasında olduğu söyleniyor.

OnePlus Nord CE 3 Lite 5G modelinin önümüzdeki hafta Hindistan’da tanıtılacağı bildirildi. Telefonun diğer bölgelere açılıp açılmayacağı henüz bilinmiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*