realme’den Xiaomi ve Samsung’a gözdağı! 3 yılınız var!

Tanınmış bir Çinli haber kaynağı, realme’nin “Moon Landing Plan” adlı dahili planıyla ilgili ayrıntıları paylaştı. Kaynak şirketin başarılarından bahsetti. Marka görünüşe göre üç yıl içinde online satışlarda lider oldu.

realme başarılarına başarı ekliyor

Buna ek olarak realme, Çin’deki 618 Satış raporunda akıllı telefonlarının satışlarının bir milyon satış rakamını aştığını duyurdu. Şirketin kümülatif satışlarının Android akıllı telefonlar söz konusu olduğunda ilk 2 arasında yer aldığını duyurdu. OPPO destekli şirket, Qualcomm ve diğerleri tarafından ortaklaşa düzenlenen Global 5G Zirvesi’nde bir açılış konuşması yaptı. Konuşmada realme, 2022’nin sonuna kadar 20’den fazla 5G telefon modeli sağlamayı planladığını ve 2022 yılına kadar 100 milyon 5G kullanıcısına ulaşmayı hedeflediğini duyurdu.

Şirket birkaç yeni ürünü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere birkaç yeni kategoriye giriyor. realme Hindistan ve Avrupa’nın CEO’su Madhav Sheth de yaklaşmakta olan bu cihazlardan söz etti.

Marka kısa süre önce amiral gemisi akıllı telefonu realme GT 5G‘yi dünya çapında piyasaya sürdü ve şimdi aynısını Hindistan pazarında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ayrıca, yeni nesil X serisi telefonlarını; realme X9 ve X9 Pro‘yu bu ayın sonlarında Çin’de piyasaya sürmeyi planlıyor. Şirket, bir başka Çinli şirket Xiaomi’nin ayak izlerini takip ederek, açıkça bir yaşam tarzı markası olmayı ve kendisini sadece akıllı telefonlarla sınırlamamayı hedefliyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*