Realme GT 5G fişek gibi hızlı olacak!

realme bugün, yaklaşan amiral gemisi kod adlı ‘Race’ kodunun realme GT olarak piyasaya sürüleceğini ve 4 Mart 2021′de dünya çapında tanıtılacağını doğruladı. Marka ruhuna bağlı kalarak realme GT, yüksek performansı ile Android tutkunlarını fazlasıyla tatmin edecek gibi görünüyor.

Çinli firma yeni telefonunun Snapdragon 888 ile geleceğini de doğruladı. Şimdi ise şirket, realme GT’nin realme’nin üst düzey ürün serilerini daha da zenginleştireceğini ve Z jenerasyonun üst düzey taleplerini karşılayacağını söyledi.

realme GT, yüksek hızlı ve uzun mesafeli sürüş için tasarlanan ve hem yüksek performansı hem de güvenilir özellikleri birleştiren GT spor otomobil konseptine dayanacak. Çinli firma, realme GT amiral gemisinin yüksek performanslı yarış ruhuna dayandığı için genç kullanıcılara hitap edeceğini ve kendi sınırlarını aşmak isteyen yeni nesil için heyecan ve şaşırtıcı bir deneyim getireceğini söyledi.

12 GB RAM ile gelecek olan telefonda AMOLED ekran da bulunacak. 256 GB UFS 3.1 dahili depolaması ile geniş bir depolama deneyimi sunacak olan telefonda 64 Megapiksel çözünürlüklü üçlü kamera kurulumu yer alacak.

İlk olarak Hindistan ve Çin pazarında satışa sunulacak olan bu performans canavarının 700 dolardan fazla satış etiketine sahip olacağı söyleniyor.

Realme Başkan Yardımcısı ve CEO’su Madhav Sheth; “realme GT, “Cesaret Etme” ruhumuza dayanıyor ve realme’nin bu yıl kullanıcıları için nelerin mevcut olduğunun bir göstergesi. realme GT, gençlerin rezonansa girebileceği yenilik, tasarım ve ürün değeri ön planda olan felsefemizi temsil ediyor.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*