PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Sony PlayStation 5, Hindistan’da 5.000 Rupi indirimle satışa sunulacak. PlayStation 5 (Disk Sürümü) ve PlayStation 5 Dijital Sürümü olmak üzere iki farklı sürüm, 1 Nisan’dan itibaren ülkede söz konusu indirimle satın alınabilecek.

PlayStation India, PlayStation 5’e özel yaz kampanyasının sınırlı bir süre için geçerli olduğunu doğruladı. Flipkart’ta PlayStation 5 (Disk Sürümü) ve PlayStation 5 (Dijital Sürümü) sırasıyla 44.990 ve 54.990 Rupi olarak listelendi. 5.000 Rupi’lik fiyat düşüşü ile her iki sürüm de sırasıyla 39.990 ve 49.990 Rupi olarak sunulacaktır.

PlayStation 5 fiyatlarının düşeceği haberi oyunseverlerde heyecan yarattı

Her ne kadar söz konusu indirim Hindistan için duyurulmuş olsa da, dünyanın farklı bölgelerindeki pek çok oyunsever de kendi ülkelerinde bir indirim olup olmayacağı konusunda heyecanlanmaya başladı. Çünkü daha önceki yıllarda da Hindistan’da başlayan indirim ve kampanya furyalarının dünyanın geri kalanına da sıçradığı görülmüştü.

Öte yandan Sony’nin PlayStation 5 Pro adında yeni bir PS5 sürümü üzerinde çalıştığı söylenmektedir. Geliştirilmiş özelliklere sahip olması beklenen PlayStation 5 Pro, AMD’nin yeni APU’su ve sıvı soğutma teknolojisi şeklinde daha iyi bir termal yönetim sistemiyle donatılabilir. Son bir rapora göre, Sony, PlayStation 5 Pro oyun konsolunu 2024 yılının sonlarında tanıtabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*