OPPO Find N3 katlanabilir akıllı telefon için yeni ayrıntılar ortaya çıktı

OPPO Find N3 katlanabilir akıllı telefonunun bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yeni nesil katlanabilir telefon, birkaç sızıntıya konu oldu ve son sızıntı, kamera kurulumuyla ilgili daha fazla ayrıntı sağladı. Dijital Chat Station, Find N3’ün kamera kurulumunun bir parçası olarak üç adet Sony IMX890 sensörle donatılacağı söylentilerini yaydı.

Oppo Find X6 Pro, ultra geniş açılı ve telefoto kameraları için Sony IMX890 sensörleri kullanıyor. Akıllı telefonun ana kamerası için Sony IMX989 sensörü kullanması bekleniyor. Digital Chat Station’ın en son sızıntısına göre, Oppo Find N3, Oppo’nun MariSilicon X NPU’su ve Hasselblad kamera ayarlamalarıyla birlikte gelecek. Ön kamera, Find N2’de de bulunan 32MP Omnivision OV32C sensörü olacak. Find N3, 4.520 mAh’lık Find N2’nin hafifçe üstünde olan 4.800 mAh bataryayla gelecek.

OPPO Find N3 katlanabilir akıllı telefon için yeni ayrıntılar ortaya çıktı

Daha önceki bir sızıntı, Find N3‘ün PHN110 kod adını taşıdığını ve üç adet 50MP arka kamerayla donatıldığını ima etmişti. Snapdragon 8 Plus Gen 2 yonga seti ile piyasaya sürülmesi beklenen Find N3’ün, Qualcomm’un bu yaz Snapdragon 8 Plus Gen 2’yi piyasaya sürmesiyle tanıtılması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 2, Snapdragon 4 serisi orta dönem iterasyonlarına göre iyileştirmeler sunuyor.

Yeni nesil katlanabilir akıllı telefon, OPPO’nun sunduğu katlama mekanizması ve Samsung, Xiaomi ve diğerlerinin mevcut katlanabilir akıllı telefonlarıyla karşılaştırılması bakımından merak uyandırıcı olacak. Şirketten henüz Find N3‘ün çıkış tarihi ve özellikleri hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*