OnePlus Nord CE 3 Lite modelinin fiyatı sızdırıldı

Teknoloji devi OnePlus, yaklaşık bir hafta içinde Hindistan’da OnePlus Nord CE 3 Lite adlı yeni bir akıllı telefonu piyasaya sürecek. Şirket, yeni cihazın yanı sıra OnePlus Nord Buds kulaklıklarını da sunacak. Yeni model hakkında şirket, tanıtım öncesinde özellikleri hakkında birçok bilgi verirken, sızıntılar da aynı zamanda telefonun özelliklerini sıklıkla ele alıyor.

Bugün yayınlanan bir rapor, telefona ilişkin perakende fiyatı hakkında önemli bir ipucu veriyor. OnePlus Nord CE 3 Lite Hindistan’da yalnızca 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile sunulacak. Telefonun pastel limon ve gri renkleri olacak. Rapor, OnePlus Nord CE 3 Lite‘ın Hindistan’da 27.999 maksimum perakende fiyatıyla satılacağını belirtiyor.

OnePlus Nord CE 3 Lite modelinin fiyatı sızdırıldı

Ancak Hindistan’da hiçbir ürün tanıtım fiyatıyla satılmıyor. Bu nedenle cihazın fiyatının muhtemelen 25.000 ₹’nin altında olacağı tahmin ediliyor. Bu durum, yeni telefonu önceki model olan OnePlus Nord CE 2 Lite’dan daha pahalı hale getiriyor. Ancak, bu telefon daha fazla fiyat talep ediyor olsa da, yeni model bazı iyileştirmeler sunuyor.

Sızıntılar ve teaser’lara göre, Nord CE 3 Lite yeni bir tasarıma sahip olacak. Ana kamerası 108MP ve 67W hızlı kablolu şarj desteği sunacak. Karşılaştırma için, Nord CE 2 Lite 64MP birincil kameraya ve 33W şarj desteğine sahip.

OnePlus, Hindistan’da piyasaya sürülecek yeni telefonu Nord CE 3 Lite‘ın çeşitli geliştirmeleriyle, özellikle de kamerası ve şarj hızı gibi özelliklerindeki artışlarla dikkat çekiyor. Ancak, telefonun perakende fiyatı Hindistan’da oldukça önemli bir faktör olduğundan, OnePlus’ın fiyatlandırma stratejisi nasıl bir etki yaratacağı merakla bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*