OnePlus 11 Jupiter Rock Limited Edition fotoğrafları ortalığı karıştırdı

OnePlus, OnePlus 11 serisi için sınırlı sayıda üretimli özel bir Jupiter Rock akıllı telefonun fotoğraflarını paylaştı. Şirket, sosyal medya hesaplarından yayınladığı gönderilerle, telefonunun sadece dört farklı renk seçeneğiyle gelmeyeceğini ve bunun yerine bu özel sürümle de karşımıza çıkacağını duyurdu.

OnePlus 11 Jupiter Rock sınırlı sayıda üretimli sürümü hakkında henüz çok fazla detay paylaşılmadı, ancak şirket paylaştığı fotoğraflarda telefonun siyah ve altın renklerinde olduğunu gösterdi. Telefonun arka kısmında, diğer OnePlus 11 modellerinde olduğu gibi yuvarlak bir kamera modülü yer alıyor. Bununla birlikte, Jupiter Rock sürümü farklı bir tasarımla birlikte gelecek.

OnePlus 11 Jupiter Rock Limited Edition fotoğrafları ortalığı karıştırdı

OnePlus, özel sürümün önümüzdeki aylarda piyasaya sürüleceğini söyledi. Bu özel sürümün fiyatı veya hangi ülkelerde satışa sunulacağı henüz belli değil. Ancak, OnePlus 11 serisinin diğer modelleri gibi, bu sürüm de teknik özellikler açısından oldukça güçlü olacak.

OnePlus 11, Snapdragon 8+ 1 yonga setine sahip olacak ve 12GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı sunacak. Ayrıca, telefonun üç arka kamerası olacak ki bunlar 64MP ana sensör, 16MP ultra geniş açı ve 5MP derinlik sensörü şeklinde sıralanacak. OnePlus 11’in 6.5 inç AMOLED ekranı, 120Hz yenileme hızına sahip olacak ve 2400 x 1080 piksel çözünürlüğü destekleyecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*