Netflix Türkiye’de çalışmak ister misiniz? Fırsat ayağınıza geldi!

Popüler dizi ve film platformu Netflix, geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye hem temsilci atamış hem de ofisini resmi olarak açmıştı. Bugün ise Netflix Türkiye ofisi için iş alımı ilanı açtı. Hem Netflix’in sitesi hem de Linkedin üzerinden başvurabileceğiniz bu iş ilanı normal bir çalışan değil yönetici odaklı olması ile dikkat çekiyor. Muhtemelen ilerleyen günlerde standart çalışanlar için de bir ilan açılacaktır.

Netflix Türkiye’nin iş tanımında; “EMEA Genişlememizi desteklemek için, deneyimli bir İşyeri İşyeri Yöneticisi arıyoruz. EMEA Kurumsal Gayrimenkul, İşyeri ve Güvenlik ekibinin bir parçası olarak başarılı kişi, İstanbul’daki kurumsal ofisin yönetiminde kilit bir rol oynayacaktır. Özgürlük ve sorumluluk çevremizde büyümemize ayak uydurmak için uygulamalı, müşteri odaklı bir birey arıyoruz. İşyeri ekibinin temel sorumlulukları, işyerinde günlük deneyimin ve arka ofis operasyonlarının yönetiminin sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Başarılı aday proaktif ve yaratıcı olacak ve kaynaklarımızı optimum şekilde kullandığımızdan emin olarak işyerindeki genel deneyimi iyileştirmek için yeni fikirler ifade etmeye teşvik edilecek. Başarılı aday, İşyeri EMEA Direktörüne rapor verecektir.” ifadeleri yer alıyor.

Eğer daha önce yöneticilik kariyeriniz varsa ve Netflix Türkiye’de çalışmak istiyorsanız Netflix üzerinden buradan ve Linkedin üzerinden ise buradan iş ilanına başvurabilirsiniz.

Netflix Türkiye’de yönetici pozisyonunda çalışmak için en az 5 yıl boyunca başka bir firmada yöneticilik yapmış olmanız şartı aranıyor. Ayrıca Gmail, Google Dokümanlar gibi ofis uygulamalarına hakim olmanız gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*