İYS ( İleti Yönetim Sistemi ) nasıl kullanılır? (Videolu anlatım)

Zamansız çalan bir telefon ya da gelen mesaj moralinizi alt – üst edebilir. Artık bu gibi durumlardan kurtulmak çok daha kolay.

Bu videomuzda sizi arayan, sürekli mesaj atan banka, hastane ve benzeri kurumlardan nasıl kurtulacağını açıklıyoruz. Bilindiği üzere İYS üzerine uzun süredir çalışmalar vardı.

Nitekim bu hizmet geçtiğimiz gün itibariyle kullanıma sunuldu. Peki bu sistem ile sizi rahatsız eden kurumsal aramalardan ya da mesajlardan kurtulmanız mümkün mü? Evet mümkün.

Bu videomuzda İYS’nin nasıl kullanılacağını, gelen arama ve mesajları nasıl engelleyebileceğinizi anlattık. Dilerseniz aşağıdaki videodan İYS nasıl kullanılır sorusunun yanıtına göz atabilirsiniz.

Elbette şunu da belirtmemiz gerekiyor. İYS ile aramalardan kurtulmanız mümkün olsa da spam olarak tabir ettiğimiz, olası dolandırıcılardan kurtulmanız pek mümkün değil. Onlar için kara liste yöntemini kullanmaya devam etmeniz gerekiyor.

Eğer engellediğiniz bir banka ya da mağazadan mesaj, arama almaya devam etmek isterseniz, sisteme girip onay vermeniz yeterli olacaktır.

Aslında bu listede yer alan pek çok kurum sizi lazım olmadıkça zaten çok aramıyor. Sadece bankaların bu konuda biraz rahatsız edici oldukları söylenebilir. Malum kredi, kredi kartı ya da benzeri ürünler satmak için sürekli arayan bankalar söz konusu.

Tam olarak bu sebepten ötürü İYS uygulamasının hayli kullanışlı olacağı söylenebilir. Peki sizin bu sistem hakkındaki düşünceniz nedir? Sizce yararlı ve kullanışlı mı?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*