İndirime giren akıllı saat modelleri – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayına gelindiğinde bazı akıllı saat modelleri de indirime girdi. İşte sizler için derlediğimiz en iyi fırsat ürünleri!

Kabul etmek gerekir ki 2020 yılı ülkemiz açısından pek de iyi geçmedi. Pandemi ile beraber tedarik zincirindeki sorunlar ve bunun üstüne döviz kurundaki dalgalı seyir, teknolojik ürünlerin fiyatlarını ikiye hatta üçe katladı. Akıllı telefon fiyatlarında ortaya çıkan zamları giyilebilir teknoloji sektörü izleyince tüketiciler açısından oldukça zor bir yıl geride kalmış oldu.

2021 yılında ise beklentilerimiz biraz daha iyi. Yeni yıl ile beraber yeni umutlar da içimize doğdu ve Ocak ayı beklentilere paralel şekilde geçti. Otomobil fiyatlarındaki indirimleri akıllı telefon fiyatlarında da gördük ve şimdi de akıllı saat fiyatları ile karşınızdayız. Zira bu cihazlar günümüzde oldukça popüler ve insanlar tarafından oldukça önemseniyor.

Bu ürünler yaşamı oldukça pratik ve kolay hale getiriyor. Bildirimlerin anında kolumuza düşmesi, aramaları duymak ve hatta cevaplamak bile akıllı saatler ile mümkün hale geliyor. Şimdi ise akıllı saat fiyatlarında güzel indirim fırsatları ortaya çıkmış durumda. İşte sizler için derlediğimiz en iyi fırsatlar!

Huawei Watch GT 2e

Fiyat: 741,49 TL

Huawei Watch GT 2 46 mm

Fiyat: 1.165,00 TL

Huawei Watch GT 2 Pro 46 mm

Fiyat: 2.199,00 TL

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*