Huawei Watch 3 ve 3 Pro, özel Robert Lewandowski saatleri geliyor!

Robert Lewandowski, birkaç yıldır çeşitli Avrupa ülkelerinde Huawei ürünlerinin yüzü oldu. Şimdi şirket, ünlü futbolcuyu yeni Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro için özel bir saat yüzü ile onurlandıracak.

Saat kadranı, Lewandowski’nin kişisel markası ve imzası haline gelen “RL9” rozetine sahip. Promosyon kampanyası futbolcunun kendi ülkesi Polonya’daki bir adım önde. Dahası da var; 9 Ağustos’tan önce Watch 3 veya Watch 3 Pro satın alanların 25’i Lewandowski ile yüz yüze görüşme kazanma şansına sahip olacak. Ayıca ödül olarak Lewandowski tarafından imzalanmış 10 tişörtün olduğu başka bir yarışma daha var.

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro ünlü futbolcudan izler taşıyacak

Huawei Watch 3 ve Watch 3 Pro akıllı saatleri, büyük HarmonyOS 2.0 duyurusunun bir parçası olarak piyasaya çıktı.

Huawei Watch 3 Pro, birinci sınıf titanyum gövde ve 22 mm standart kayışa sahip. Lüks saatler genelde çok ağır olma eğilimindedir, ancak bu saatler bilekte yük oluşturmayacak şekilde dizayn edilmiş. Toplam ağırlık, kayış olmadan sadece 63 gram. Kutuda bir kauçuk ve metal bir kayış bulunuyor, böylece Watch 3 Pro’yu hemen her kıyafete uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Saat eşsiz bir tasarıma sahip. Dokunmatik ekranın etrafındaki çerçeve 24 bölüme ayrılmış (günün 24 saati için). Tüm bu özelliklere ek olarak şimdi de saatler ünlü futbolcunun imzasını taşıyacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*