Huawei, cesur kablosuz kulaklık tasarımını Avrupa’ya taşıyor

Huawei, geçtiğimiz ay Çin’de diğer yarım düzine ürünle birlikte FreeBuds 5 adlı son TWS kulaklıklarını tanıttı. Bugün, şirket Avrupa pazarında da kulaklıklarını tanıttı. FreeBuds 4’ün halefi olarak tanıtılan bu yeni kulaklıklar, benzersiz bir su damlası tasarımı ile geliyorlar ve diğer kulaklıklardan farklı bir görünüme sahipler. Ayrıca, mekansal ses, aktif gürültü engelleme (ANC) ve dinamik EQ ayarlaması desteği de bulunuyor.

FreeBuds 5, premium kablosuz kulaklıklarda gördüğümüz tüm özelliklere sahip, ancak dikkat çeken şey tasarımları. Huawei, kulaklık tasarımında saplı ve saplı olmayan kulaklıklardan uzaklaşarak benzersiz bir su damlası tasarımını tercih etti. Bu kulak içi kulaklıklar, daha fazla cilt yüzeyi oluşturmak için silikon uç içermiyor.

Özellikler hakkında konuşursak, FreeBuds 5, hi-res ses akışına izin veren L2HC ve LDAC kodlarını destekliyor. HarmonyOS 3 cihazlarda mekansal ses sunuyor ve aktif gürültü engelleme (ANC) ve dinamik EQ ayarlaması getiriyor. Huawei, kullanıcının kulağının şekline göre daha iyi gürültü azaltma sağlayan bir kulak kanalı uyumlu algoritma kullandığını iddia ediyor.

Huawei, cesur kablosuz kulaklık tasarımını Avrupa’ya taşıyor

Bu kulaklıklar, 11mm sürücü ünitesi ile donatılmış olup, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanıyor. Çoklu nokta eşleme desteği de var. Kulaklıkların, yaklaşık 5 saat oynatma süresi sunduğu ve bu sürenin şarj kutusu ile birlikte 30 saate kadar uzatılabildiği iddia ediliyor. Kutu, USB-C ile şarj ediliyor ve kablosuz şarj desteği de mevcut.

Huawei FreeBuds 5, 27 Nisan’dan itibaren 159 euro fiyatla İngiltere’de mevcut olacak. Kulaklıklar, Huawei’nin web sitesi ve seçili perakendeciler aracılığıyla satın alınabilir. Kulaklıklar, gümüş, beyaz ve turuncu renklerde mevcut olacak. Huawei, bu yeni kulaklıkları, üstün özellikleri ve benzersiz tasarımları ile birçok kullanıcının ilgisini çekecek şekilde sunuyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*