Google Pixel 8’in yeni görüntüleri akıllı telefon tutkunlarını heyecanlandırdı

Google’ın Pixel 8 serisi akıllı telefonları üzerinde çalıştığına dair söylentiler yayılmaya başladı. Şirketin Ekim ayında Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’yu duyurması bekleniyor. Telefonlarla ilgili söylentiler aktif olarak sızdırılmaya devam ediyor. TechGoing tarafından yayınlanan bir raporda, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro akıllı telefonların kılıf görüntüleri paylaşıldı.

Mart ayında, Pixel 8 ve Pixel 8 Pro‘nun CAD tasarımları, tasarımlarına ilk bakışı vermek için ortaya çıktı. Renderlar, Pixel 8 serisinin Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’ya benzer görüneceğini ortaya çıkardı, ancak hafif tasarım değişikliklerine sahip olacaklarını gösterdi.

Yayınlanan kılıf görüntüleri, Pixel 8 serisi hakkındaki sızıntılarla uyumlu görünüyor. Pixel 8’in şeffaf kılıfı, temel olarak Pixel 8‘in CAD renderlarını barındırıyor.

Google Pixel 8’in yeni görüntüleri akıllı telefon tutkunlarını heyecanlandırdı

Ancak kılıfın üst kenarında bir mikrofon için bir çıkıntısı, sağ kenarda güç tuşu ve ses yükseltici için bazı kesikleri ve altta USB-C bağlantı noktası ve hoparlörler için bazı kesikleri olduğu görülüyor. Resim ayrıca cihazın kenarlara doğru daralan bir kamera barına sahip olduğunu gösteriyor.

Pixel 8 Pro‘nun mor kılıfı, üçlü kamera sistemi ile birlikte bir LED flaş ve bilinmeyen bir sensörü de barındıracak daha geniş bir açıklığa sahip olduğunu gösteriyor. Pixel 8’in kılıfı gibi, Pro modelinin kılıfı da kamera barının kenarlarına doğru daralıyor.

İlgili haberlerde, Google’ın 2023 I/O geliştiriciler konferansının 10 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. Etkinlikte Android 14 işletim sistemi hakkında bilgi paylaşacak ve ayrıca Pixel 7a orta seviye telefonu, Pixel Tablet ve Pixel Fold gibi birden fazla cihazın duyurulması bekleniyor. Pixel Fold, Google’ın ilk katlanabilir telefonu olarak karşımıza çıkacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*