Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı beklediğinizden daha kullanışlı olabilir

Samsung Galaxy Z Flip, bu yılın ilerleyen dönemlerinde devasa bir yükseltme alacak. Bazıları, serinin tarihindeki en iyi yükseltme olacağını söyleyebilirler. Özellikle, Galaxy Z Flip 5‘in daha büyük bir kapak ekranına sahip olacağına dair her türlü kanıt var ve şimdi boyutu ve nerede olacağı hakkında daha fazla detay ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip 5, önceden söylendiği gibi 3,14 inç kapak ekranına sahip olmayacak, ancak @DSCCRoss’a göre daha büyük, 3,8 inç bir paneli olacak. Bizim öngörümüze göre, kapak ekranı Z Flip 5’in neredeyse tamamını kaplayacak.

3,8 inç bir panel, Galaxy Z Flip 4‘te kullanılan 1,9 inç kapak ekranına göre büyük bir yükseltme ve tesadüfen, eski Galaxy Folder 2‘nin iç ekranıyla aynı boyutta. İkincisi, klasik anlamda bir katlanabilir telefon değildi ve katlanabilir bir paneli yoktu, tek bir uzun 3,8 inç ekranı vardı.

Galaxy Z Flip 5 kapak ekranı beklediğinizden daha kullanışlı olabilir

Önümüzdeki nesil katlanabilir telefonlar bu yaz üretime girecek. Yukarıdaki kapak ekranı bilgilerine ek olarak, kaynak, Samsung Display‘in panelleri sevkiyata başlayacağı ve Koreli teknoloji devinin yaklaşan Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5‘i montajlamaya başlayacağı tarihi de açıkladı.

Yeni nesil katlanabilir cihaz için panel sevkiyatları Mayıs ayında başlamalı. Daha sonra, Samsung Haziran ayında üretim sürecine geçmeli. Cihazların raflarda ne zaman olacağına gelince, bu geçen yılki benzer bir zaman diliminde olacak, yani muhtemelen Ağustos’ta. Bakalım Galaxy Z Flip 5 modeli gerçekten devasa bir ekranla gelerek beklentileri karşılayabilecek mi?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*