Donald Trump Mevzular Açık Mikrofon’a geliyor! Oğuzhan Uğur duyurdu

Video paylaşım platformu YouTube, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça popüler. Hatta öyle ki seçime az bir süre kala söz konusu platformda yapılan programlar on milyonlarca kişi tarafından merakla takip ediliyor. Ünlü fenomen Oğuzhan Uğur tarafından yapılan Mevzular Açık Mikrofon programı, bu işin bayraktarlığını üstlenmiş durumda. Siyasetçilerin gençlerin zor soruları karşısında terlediği ve ilginç anlara sahne olan program, ne zaman yayınlanırsa YouTube Türkiye’de trendler listesinde ilk sırada yer almayı başarıyor.

Donald Trump Mevzular Açık Mikrofon’a geliyor! Oğuzhan Uğur duyurdu

Söz konusu programın yayınlandığı son bölümde konuk Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce’ydi. Bölüm henüz yayınlanmasının üzerinden bir hafta geçmeden 9 milyonu aşan bir izleyici sayısını yakaladı. Bunun ardından bir tweet paylaşan Oğuzhan Uğur ise, “Resmen geliyorlar. Katılma talebinde bulunanların içinde eski ABD Başkanları da var. Duyurular yakında.” ifadelerini kullanmıştı. Ayrıca takipçileriyle gelecek programa kim gelsin şeklinde bir anket paylaşan Mevzular Açık Mikrofon ekibi, ankete Donald Trump ve Barack Obama’nın isimlerini ekledi. Ankette Donald Trump yüzde 70 ile oyların büyük çoğunluğunu almayı başardı.

Ancak elbette bunların bir şakadan ibaret olduğu çok geçmeden anlaşıldı. Tabii ki eski ABD Başkanı Donald Trump’ın Mevzular Açık Mikrofon programına katılma gibi bir durumu söz konusu değil. Bu paylaşımların hepsi, mizah amaçlı yapılan eğlenceli içeriklerden başka bir şey ifade etmiyor. Ancak Donald Trump’ın bu tarz bir programa katılacak olması, herhalde kendisini seven sevmeyen herkeste büyük heyecan uyandırırdı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*