Bu telefonlar ön kamera performansları ile adeta büyülüyor!

Ön kamera performansları ile büyüleyen en iyi telefonlar!

İnsanlar fotoğraf teknolojisi ilk buluştukları andan itibaren kendi kendine fotoğraf çekmeyi denemişler, ancak ön kamera gibi araçlar bulunmadığı için çok başarılı olamamış ve kendilerini güzel göstermeyi başaramamışlardı.

‘Selfie’ kelimesine gelecek olursak, çok uzağa gitmemize gerek yok. Oxford Üniversitesi tarafından 2013 yılın kelimesi seçildiğini biliyor muydunuz? Bu da demektir ki; ‘selfie’ çekimlerinin ve söyleminin en yaygın olduğu yıl 2013 yılıdır.

Teknolojinin hızlı gelişmeye devam etmesi sayesinde birbirinden harika özellikler ve donanımlara sahip olan telefon modellerinin küçülerek ceplerimize ve çantalarımıza girmesi ile kullanımı daha da kolaylaştı.

Akıllı telefon üreten şirketler, rekabeti artırmak amacı ile mümkün olan en iyi akıllı telefonu yapmak için çoklu kamera kurulumu da dâhil olmak üzere her yolu deniyor. Bu anlamda akıllı telefonlarda kullanılan üçlü veya dörtlü arka kameralara artık alıştığımız ise âşikâr. Ancak biz bu içeriğimizde sizlere özçekim kamerası en iyi olan telefon modellerini listeledik.

Eğer sizler de akıllı telefon alırken ilk olarak “kamera kalitesi” ve kamera çözünürlüğü gibi özelliklerin iyi olmasını göz önünde bulunduranlardansanız, bu içeriğimiz telefon seçimleriniz için size mutlaka fayda sağlayacaktır.

İşte ön kamerası en iyi telefonlar!

Asus ZenFone 7

Ön Kamera Çözünürlüğü: 64 MP

Samsung Galaxy A80

Ön Kamera Çözünürlüğü: 48 MP

Asus Zenfone 6

Ön Kamera Çözünürlüğü: 48 MP

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*