Apple’ın merakla beklenen konferansının tarihi netleşmiş olabilir

Apple hayranları ve geliştiriciler her yıl haziranın ilk haftasında geleneksel olarak düzenlenen Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nı (WWDC) heyecanla bekliyorlar. Son söylentilere göre, Apple’ın WWDC 2023 etkinliğini 5 Haziran’da düzenlemesi bekleniyor. Geçen yılın konferansı 6 Haziran’da gerçekleştiğinden, bu yılki etkinlik için belirtilen tarih sürpriz değil.

WWDC 2023 tarihleri, uçuş uygulama detaylarından ortaya çıktı. Flighty uygulaması geliştiricisi Ryan Jones, Apple’ın merkezinin ve Apple Park’ın bulunduğu Kaliforniya’ya 4 Haziran’da hareket eden birkaç uçuşun tarihlerini Twitter’da paylaştı.

Apple’ın merakla beklenen konferansının tarihi netleşmiş olabilir

Jones’un tweet’ini takiben, Apple ürünü detaylarını doğru bir şekilde sağlamasıyla büyük bir takipçi kitlesi olan ShrimpApplePro, WWDC 2023’ün 5 Haziran’da gerçekleşeceğini belirtti. SnoopyTech de aynı tarihi paylaştı ve haziranın ilk haftasının önemine vurgu yaptı.

WWDC’nin ana odak noktası genellikle yazılım olsa da, bu yılki etkinlikte sürpriz bir donanım duyurusu da olabilir. Uzun zamandır spekülasyonlara konu olan artırılmış gerçeklik gözlüğü, WWDC 2023’te görücüye çıkabilir. Aksi takdirde, katılımcılar en azından yeni bir işletim sistemi için bir önizleme bekleyebilirler.

Bu söylentilerin sadece söylenti olduğunu hatırlamak önemli. Geçmişte birçok söylenti gerçekleşmediği için, bu bilgilerin dikkatli bir şekilde ele alınması ve Apple WWDC 2023 resmi basın açıklamasını beklemek en iyisidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*