ADATA XPG INFAREX M20 kazanma fırsatı!

Geleneksel hale gelen yarışmalarımız devam ediyor. Bu haftanın şanslı Teknolojioku takipçisi bizden bir adet ADATA XPG INFAREX M20 oyuncu faresi kazanacak. Daha öncesinde farklı oyuncu ekipmanları için de yarışmalar düzenlemiştik. Bu sefer ise kaliteli bir oyuncu faresi hediye ediyoruz.

ADATA XPG INFAREX M20 kazanma fırsatı!

3-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleştireceğimiz yarışmamızın kuralları ise oldukça basit:

Bu gönderiyi Instagram’da gör

165 TL değerindeki oyuncu faresi ADATA XPG INFAREX M20’yi bir Teknolojioku takipçisine hediye ediyoruz! Tek yapmanız gereken bu gönderiyi beğenip yorumlar kısmından 3 arkadaşınızı etiketlemek. Şanslı kişiyi 10 Nisan Çarşamba günü sosyal medya hesaplarımız üzerinden duyuracağız. Şimdiden herkese bol şans! #adata @xpg_global

Teknolojioku (@teknolojioku)’in paylaştığı bir gönderi ()

(Yukarıda yer alan Instagram gönderisini beğenerek ve üç arkadaşınızı yorumlar kısmından etiketleyerek yarışmaya katılım sağlayabilirsiniz. )

Çekiliş kuralları;

  • Hediye çekilişimiz 3-10 Nisan tarihleri arasında yapılacaktır.
  • Çekilişimiz Instagram aracılığıyla gerçekleştiriliyor.
  • Her katılımcı sadece 1 kere çekilişe katılabilir. Çekilişe katılmak için açılan sahte hesaplar çekilişe dahil edilmeyecek ve durum anlaşıldığında bu kişi çekilişe katılma hakkını kaybedecektir.
  • Hediyeyi kazanan şanslı takipçimizi 10 Nisan 2019 Çarşamba günü saat 17:00’da sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız ve iletişime geçeceğiz. 3 gün içerisinde bize iletişim bilgilerini göndermesini isteyeceğiz. Eğer kullanıcı ile iletişim sağlanamaz ise yedek talihli ile hediye için iletişim kurulacaktır.
  • Hediyenin kargo ücreti bize aittir.
  • Yarışmayı kazanan kişinin Instagram abonemiz olması gerekmektedir. 

Şimdiden herkese bol şanslar! Yeni bir çekilişte görüşmek üzere.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*