A101 uygun fiyatlı PlayStation 5 satacak!

Türkiye’deki oyuncuların satın almak için sabırsızlandığı PlayStation 5, A101 mağazalarında uygun fiyatıyla satışa sunulacak. 13 Nisan Perşembe günü başlayacak olan kampanya kapsamında, PlayStation 5 standart modeli 18.900,00 TL fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Sony Eurasia garantili olarak sunulan bu ürün, A101 mağazalarında sınırlı sayıda bulunacak.

Sony’nin son oyun konsolu olan PlayStation 5, piyasaya sürülmesinden bu yana büyük bir talep görüyor. Ancak yüksek fiyatı nedeniyle birçok oyuncu, PlayStation 5 almakta zorlanıyor. A101’in sunduğu uygun fiyat, oyuncular için büyük bir fırsat sunuyor.

A101 uygun fiyatlı PlayStation 5 ve iPhone 11 satacak!

A101, sınırlı sayıda PlayStation 5 stoklarına sahip olduğunu açıkladı. Bu nedenle, oyuncuların ürünü erken saatlerde satın almaya gitmeleri gerekiyor. Bununla birlikte, A101 mağazalarının büyük bir yoğunluk yaşayacağı da tahmin ediliyor. Bu yoğunluğun önüne geçmek için, A101 mağazaları ek tedbirler aldı. Mağaza içinde sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde kuyruk düzenlenmesi planlanıyor.

Bu kampanya, PlayStation 5’i uygun fiyatla satın almak isteyen oyuncular için büyük bir fırsat. Ancak oyuncuların kampanya başlamadan önce hazırlıklı olmaları ve mağazalarda yaşanabilecek yoğunluğa karşı sabırlı olmaları gerekiyor. Öte yandan markette yalnızca PlayStation 5 değil, uygun fiyatlı iPhone 11 de satacak. Açıklanan detaylar, söz konusu telefonun 15.999,00 TL’lik bir fiyata sahip olacağını bizlere söylüyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Sizce fiyatlar gerçekten de uygun mu? Görüş ve düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*