Yeni nesil Galaxy SmartTag, serinin teknik özelliklerini genel olarak iyileştirecek

Samsung, geçtiğimiz yıl orijinal Galaxy SmartTag’i piyasaya sürmüştü. Ancak şirket bu yıl bir devam filmi yayınlamaya hazırlanıyor. Samsung’un bir sonraki nesil Galaxy SmartTag hakkındaki özel rapor, Kore medyası tarafından da doğrulandı ve bir sonraki SmartTag’in özellikleriyle ilgili daha fazla ayrıntı ortaya çıktı.

Ayrıca bu yeni rapor, 2. nesil Galaxy SmartTag’in, bu yılın ilerleyen zamanlarında Galaxy Watch 6, Galaxy Z Fold ve Z Flip 5 ile birlikte ve daha da şaşırtıcı bir şekilde, Galaxy Buds 3 ile birlikte duyurulacağını belirtiyor. Şimdiye kadar Galaxy Buds 3 hakkında pek bir şey duymadık, ancak görünüşe göre bu yıl yeni bir kulaklık çifti piyasaya sürülecek.

Yeni nesil Galaxy SmartTag, serinin teknik özelliklerini genel olarak iyileştirecek

Diğer taraftan Galaxy Watch 6, iddiaya göre Galaxy Watch 5 Pro‘dan daha büyük bir ekrana ve daha yüksek bir çözünürlüğe sahip olacak. Bu daha büyük panelin kenarları da kavisli olabilir. Yeni raporda belirtilen endüstri içi kaynaklar, Samsung’un, kablosuz menzil dahil olmak üzere bir sonraki nesil Galaxy SmartTag’in birçok özelliğini geliştireceğini söylüyor. Eğer iddialar doğruysa yeni cihaz daha iyi bir sinyal ve daha uzun bir pil ömrüne sahip olacak.

Ayrıca, SmartTag 2 daha iyi güvenlik özellikleriyle donatılacak ve yetkisiz takibi önlemek için tasarlanmış olacak. Ve bağlantı, güvenlik ve pil ömrü geliştirmeleri yeterli değilmiş gibi, Samsung, SmartThings ile cihazın işlevselliğini yeni ve akıllı yollarla birleştirerek genişletmeye çalışacak. Bir sonraki nesil SmartTag, SmartThings cihazlarını etkinleştirmek, ışıkları karartmak veya akıllı televizyonları kontrol etmek gibi görevleri yerine getirebilir. Samsung, ikinci nesil Galaxy SmartTag’i, Ağustos-Eylül’de düzenlenecek olan bir sonraki Unpacked etkinliğinde duyurması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*