Yeni Galaxy Z serisi özellikleri açısından S serisini andırabilir

2023’ün dördüncü ayındayız ve Samsung, sonraki katlanabilir akıllı telefon serisi Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5‘in piyasaya sürülmesi için hazırlanıyor. Daha önce, Galaxy Z Flip 5’in daha büyük bir 3.4 inçlik bir kapağa sahip olacağına dair özel bilgi paylaşmıştık. Ve en son ipucuna göre, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 için her şey daha da iyiye gidiyor gibi görünüyor. Display Supply Chain Consultants (DSCC) CEO’su ve Kurucu Ortaklarından Ross Young, Samsung’un Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5 için sunacağı renk seçeneklerini paylaştı.

Ross’a göre, Galaxy Z Flip 5 Bej, Gri, Açık Yeşil ve Açık Pembe renk seçenekleri sunulacak. Öte yandan, Galaxy Z Fold 5 Bej, Siyah ve Açık Mavi olmak üzere 3 renk seçeneği ile karşımıza gelecek. Ross Young ayrıca Samsung’un “Bespoke ve daha az sayıda renklerle” bazı iyi parlak isimlere sahip olacağını iddia ediyor.

Yeni Galaxy Z serisi özellikleri açısından S serisini andırabilir

Son zamanlarda, Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5, bir çevrimiçi benchmark testinde keşfedildi ve bu durum cihazların performansını ortaya çıkardı. Öyle ki performans testi sonuçları Galaxy S23 Ultra‘dan bile daha yüksekti. Bu doğru çıkarsa Samsung, Galaxy Flip ve Fold serilerini performans açısından diğer üst düzey şekilli amiral gemileriyle aynı seviyeye getirmiş olacak.

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefon modellerine baktığımız zaman, yeni cihazların da Ağustos ayında satışa sunulacağı düşünülüyor. Şirket aynı zaman dilimi içinde Galaxy Tab S9 serisini de piyasaya sürmesi bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*