Yeni amiral gemisi Android telefonlar çok yakında geliyor

Android telefon segmenti 2021’e hızlı bir giriş yapacak. Bu yılın ilk çeyreğinde tanıtılacak olan amiral gemisi modelleri şimdiden belli oldu.

Koronavirüs salgınından dolayı kan kaybeden telefon pazarı bu yıl toplayacak gibi görünüyor. Firmalar yeni amiral gemisi modellerini bu yıl hızlı bir şekilde tanıtarak, telefon pazarını hareketlendirmeyi çalışacak. Xiaomi Mi 11 ile başlayan ve Galaxy S21 ile devam eden amiral gemisi furyasına çok yakında yeni telefonlar eklenecek. Biz de bu haberimizde çok yakında tanıtılacak olan yeni amiral gemisi Android telefonları bir araya getirdik.

Redmi K40 ailesi

Redmi bu yıla K40 ailesi ile giriş yapacak. Redmi K40 ve K40 Pro modellerini tanıtacak olan firma, her iki modelde de üst düzey yonga setleri kullanacak.

Ana modelde Snapdragon 870 yonga seti bulunacakken, Pro modelde ise Snapdragon 888’e yer verilecek. RAM tarafında ise 8 GB ve 12 GB RAM opsiyonları bulunacak.

Xiaomi Mi 11 Pro

Mi 11 ile rüzgarı arkasına alan Xiaomi, Pro modeli ile çıtayı yükseltecek. Tasarımı ile ana modele benzeyecek olan Pro modelde Snapdragon 888 yonga seti ve 12 GB RAM bulunacak. 108 MP + 13 MP + 5 MP + 5 MP kamera ile gelecek olan telefon çok yakında bizlerle olacak.

OnePlus 9 ailesi

Çin’in Apple’ı olarak bilinen OnePlus, bu yıl karşımıza OnePlus 9 veya iddialara göre OnePlus 888 ile çıkacak. Snapdragon 888 yonga setinden beslenecek olan OnePlus 9 ailesi, kamera kurulumu ve 12 GB RAM’i ile ön plana çıkacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*